Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Niedziela, 07 marca 2021. Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty. Słońce wstało dziś o 06:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 11:57 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:34. Ciemna noc zapadnie o 18:51, ale gwiazd można wypatrywać od 18:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 20
Dobry den,

Dawno pisałem, dzieci w miarę zdrowe, ja mimo podwyżki zmiany stanowiska szukam coś konkretnego. Obecnie u młodego czekamy na kartę pobytu, ponieważ mim ze jest ubezpieczony nie możemy korzystać z darmowej służby zdrowia, powód brak numeru pesel. Numeru pesel nie mogą wydać bez karty pobytu ¯_(ツ)_/¯ druga sprawa z urzędem wojewódzkim to brak obywatelstwa polskiego córki, mimo że ja już jestem prawnie ojcem.
Mój kraj taki piękny (
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @zt_im

Hejo!
trochę słońca wczoraj złapałam i dobrze bo dziś pochmurno i wieje.
Postanowiłam zabrać się poważnie za pozbycie się kataru który mam jakieś 1, 5 roku. Od wczoraj biorę konska dawkę różnych leków bo zatoki w skandalicznym stanie, oby wizja lekarza była skuteczna. Zobaczymy

Dzień dobry!
Osiem lat temu o tej porze byliśmy z @martica na sali porodowej i o 10.20 przyszedł na świat nasz pierworodny ( ʖ̯) Dlatego dzisiaj zjawi się trochę osób pod osłoną nocy aby zjeść torta i inne ciasto, wiadomo Żuławy są w Warmińsko-mazurskim, lockdown najgorzej.
Miłego dnia Wam życzę. Dużo uśmiechu. Trzymajcie się. Hej!
@bolorollo ja zdążyłem umyć, kolejka na bezdotykowej była ogromna ¯_(ツ)_/¯
@
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
Dzień dobry,
I cyk weekendzik zleciał - zwolnij szatanie. Znowu zapowiada się pracowicie cały tydzień, z jednej strony dobrze bo hajs, z drugiej kurłaaa kiedy ja napiszę tą pracę na studia xD

https://www.youtube.com/watch?v=KL_dI3GtB4o

@Sikorka2017: @micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @zt_im
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Jestem! Żyję, ledwo ale żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładna pogoda to od 2 dni ruszyłem dupsko i zacząłem jeździć rowerem po