Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@skitarii: @Pierorzek: Wy tak poważnie? A za to ma płacić matce pieniądze, skoro sąd dał opiekę naprzemienną, czyli tydzień u niej i tydzień u niego + pozostałe wydatki na dwóch?
Z jakiej paki facet ma jej cokolwiek płacić na jej utrzymanie, wytłumaczcie mi tą pokrętną logikę proszę, bo może jestem ograniczony.
A dlaczego to nie ona ma mu płacić np. ? Bo co, bo jest kobietą ? xD
A dziecka
  • Odpowiedz
@bezi232: Jakiś czas temu pewien mirek wrzucił playliste właśnie z takimi polskimi pato filmikiami, ale nie mogę sobie przypomnieć kto
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@shaelix92: No przeciez od zawsze wiadomo, ze to ojciec musi placic, przy rozwodach to matka dostaje dziecko itp. itd. na korzysc stworzen z dziura miedza nogami, nie probuj zrozumiec tego swiata, bo leb ci wybuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wy tak poważnie? A za to ma płacić matce pieniądze, skoro sąd dał opiekę naprzemienną, czyli tydzień u niej i tydzień u niego + pozostałe wydatki na dwóch?

Z jakiej paki facet ma jej cokolwiek płacić na jej utrzymanie, wytłumaczcie mi tą pokrętną logikę proszę, bo może jestem ograniczony.

A dlaczego to nie ona ma mu płacić np. ? Bo co, bo jest kobietą ? xD


@shaelix92: skąd wiesz, że jest
  • Odpowiedz
Obawiam się że tak. Do wielu osób nie dociera że przy opiece naprzemiennej nie ma alimentów na dziecko.


@chciwykrasnolud: a na jakiej podstawie zakładasz opiekę naprzemienną?

Równie dobrze typ może zajmować się dzieckiem tylko tydzień w miesiącu.
  • Odpowiedz
@skitarii: nie trzeba być ekspertem by stwierdzić że sąd w sprawach rodzinnych staje zawsze po stronie kobiet. Jak widać na załączonym obrazku to bardziej kobieta nie nadaje się do roli matki, niż ojciec do roli ojca ¯\_(ツ)_/¯ Raczej jest elokwentny, nie przeklina przy dziecku, nie to co ta ćpunka- "Bierz mi to dziecko bo mi autobus ucieknie xDDDD"
  • Odpowiedz
Zajebiste heheszki. Jakiś cpun zamyka drzwi przed swoim dzieckiem. Z tego video to wynika, ze matka się dzieckiem zajmuje a ojciec zalał formę i #!$%@?. Wiadomo karynka, ale chociaż dzieciaka karmi i ubiera.
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso: i zostawia dzieciaka pod domem ojca bo jej autobus ucieka, by kolejny oskarek ją zalał, czy co ? Ty widzisz co piszesz xD? Bo trochę się to kłóci chyba z ogólnym przekazem dobrej matki i złego ojca.
  • Odpowiedz