Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dużo postów na wykopie w temacie #zwiazki dotyka takiego zagadnienia, że jakiś czas po rozstaniu to dziewczyna chce wrócić do faceta. Bo nie wyszło z nowym fagasem czy cokolwiek. A czy znacie historie kiedy to facet rzucił całkiem w porządku dziewczynę, a potem (bez żadnych przygód z innymi) zrozumiał, że dziewczyna była naprawdę super i popełnił błąd rozstając się z nią? Czy faceci są zbyt dumni, żeby coś takiego przyznać?
#niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60420a8ad2f37c000a2c0a82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
@Tytanowy_Lucjan: @AnonimoweMirkoWyznania: no nie wiem, niedawno było na anonimowych tutaj, że gość był ze swoją pierwszą partnerką długi czas, ogólnie babka cud miód malina, ale gościowi się zachciało innych samic, zerwał, trochę poruchal, stwierdził że w sumie to uganianie się za babami zabiera za dużo energii, więc spytał o poradę, czy spróbować wrócić do tej ułożonej byłej co mu obiady pod nos podstawiala xd także chyba się zdarzają takie historie
@AnonimoweMirkoWyznania miałam 2 krotnie taką sytuację, że niebieski chciał wrócić, pomimo zerwania. Oba związki 2-3 lata, jedno z powodu innej - zaczął kręcić z panną z pracy, a po miesiącu zaczął się odbijać o spotkanie, kwiaty, nawet klękanie z przeprosinami, ale pogoniłam. Obecnie są po ślubie ¯_(ツ)_/¯
Drugi przypadek odezwał się po pół roku od rozstania, miało być wyjście na piwko jako znajomi, ale potem pojawiła się propozycja, że może jednak coś
@AnonimoweMirkoWyznania: Faceci zbyt dumni? XD Mój były chciał do mnie wrócić po przygodzie z koleżanką ze studiów. I znam kilka takich historii kiedy mężczyźni próbowali szukać drugiej szansy u swoich partnerek które zdradzili albo porzucili dla innej kobiety.

Ale przykład podany przez opa (rozstanie bez zdrad i przygód w międzyczasie) znam tylko jeden - mojego brata. Był z dziewczyną przez 3 lata, potem zerwał z nią na 1,5 roku ale wrócili