Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze zamawiał #ps5 z #mediaexpert z dropu 23.02 i nie rozpoczęto nawet realizacji zamówienia? Krótko mówiąc, zaczynam być #!$%@? brakiem działania, podczas gdy wysyłane są konsole do ludzi zamawiających 26.02, czy co najlepsze, dwa dni temu. Do tego jeszcze dopiero po zakupie przeczytałem w jakim stanie mogę się spodziewać paczki, także #!$%@? narasta.
  • 16
@Detain: zamowione 26.02 - digital, od 1h stoi przy TV i czeka na koniec home office ;)
jak u innych - pudelko otwarte i wlozony plus do srodka.... jeszcze jej dokladnie nie ogladalem, ale sam pad wyglada na nieuzywany (caly czas smierdzi chinczykiem, pozniej dokladniej bede sie przygladal reszcie)
@Detain: w końcu jest na to 2 tygodnie, a jak ktoś wkurzony że się nie da zwrócić samych gier to poużywa, pobawi się i dopiero zwróci.. A na serio trzymam kciuki żeby tak nie było i aby dotarła szybko cała i nowa
@Detain: ja kupilem w neonecie we wtorek 2858 z psn365 i sack+tlou2 - w sumie wychodzi ok 350pln za te gry bez psn, bez tragedii i przyszła nówka. także polecam. Ktoś radził sprawdzać unboxing ps5 na yt - sprawdź zeby zobaczyć mniej wiecej jak wygladają te folie ochronne (masz porównanie czy pogniecione czy raczej nie macane np do pada / konsoli) i radzili spojrzeć na piano black czy ma odciski palców.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: obejrzalem unboxing, wiec porownanie jest i tak:

1. wszystko na swoim miejscu - kazdy kabel w odpowiedniej przegrodzie
2. kable z oryginalnym skretkami, wygladaja na nieprostowane
3. pad zapakowany identycznie, w identycznej pozycji
4. sama konsola owinieta folia nawet lepiej niz na filmie, bez zalaman i rowno
5. brak kurzu, otarc, palcow zarowno na piano black, bialych bokach i podstawce, wszystko smierdzi chinczykiem

Jesli ktos jej uzywal, to byl naprawde
via Android
  • 0
@Media_Expert Wysłane tylko jedna prośba - jeśli macie standardowo napisać, że zamówienia są realizowane w kolejności ich złożenia to napiszcie inny żart. Ten już kilka razy od Was słyszałem.