Wpis z mikrobloga

@krokz: 2021 a ameby w multi nie rozumieją, że darciem ryja na słabszego gracza obniża mu się morale i taki ziomek będzie grać jeszcze gorzej. Przecież to jasne, że nie gra słabo na złość, tylko może ma gorszy dzień, albo przeciwnik jest zbyt dobry i tyle.
Jak mnie w lolu ziomek pinguje na ryju, albo pisze gównowiadomości to biegnę pod wieżę przeciwnika i piszę "ping me one more time you dumb
@Ranger:

2021 a ameby w multi nie rozumieją, że darciem ryja na słabszego gracza obniża mu się morale i taki ziomek będzie grać jeszcze gorzej. Przecież to jasne, że nie gra słabo na złość, tylko może ma gorszy dzień, albo przeciwnik jest zbyt dobry i tyle.

Jak mnie w lolu ziomek pinguje na ryju, albo pisze gównowiadomości to biegnę pod wieżę przeciwnika i piszę "ping me one more time you dumb
@Ranger:
No, ale tu trzeba winic #!$%@? systemy matchmakingowe i nie mozna sie dziwic, ze sie niektorzy #!$%@?. Ja w dosc duzo tytulow gralem polprofesjonalnie, praktycznie w kazdej grze online, w ktora wiecej gralem bylem w najwyzszej randze, a parowalo mnie z goscmi, ktorzy nie znali podstaw gry, i grali na poziomie takiego bronze'a/silvera. W dodatku najpierw zawsze tlumacze lopatologicznie i kulturalnie, by sie nie #!$%@? 10 razy z rzedu w
jesli osoba jezdzaca po kims na multi ma tego typu refleksje to i tak jest calkiem nieźle, ale podejrzewam ze 98% ludzi zachowujacy sie tak nie potrafi ogarnac takich rzeczy


@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: Wczoraj gram w lolka, kolo totalnie przegral swoją linie i to bez gankow. Reszta tak 50/50. I co? Całą gre na /all wyzywa drużynę, ze przegrali mu grę. Obstawiam, ze taka osoba ani razu nawet nie pomyślała, że coś zwalila,
ale jak zapytasz takiego kolesia czy wie, ze wkrętarka ma prawe i lewe obroty albo czy wie jak wymienić pistolet pneumatyczny przez szybkozłączke to już nie będzie taki wyszczekany jak w grze online

@przeczki: w której grze wymienia się szybkozłączkę albo zmienia obroty w wiertarce?
Lepiej pojechać takiego jegomościa pytaniem czy wie w którym roku Wisława Szymborska zdobyła Nagrodę Nobla albo kto jest obecnym prezydentem Estonii.