Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie bo ma taką sytuacje z laska (bo gdzieżby kua z kim inny). Loszka lv19 takie 8/10 znamy się z tej samej klasy licbazie. Siedzieliśmy razem w ławce na francuskim (i nie kua, to ona się przysiadła, a nie ja). Miło nam się nam gada. Ona oczywiście narzeka na nauczycieli. Coś tam gadamy o serialach. Ona ,że NETLFIX AND CHILL ( kua jakie oryginalne). Reszty jej tzw. zainteresowań nie będę przytaczał bo przecież to zbyt oczywiste. W końcu zaczynają się Corona-ferie. Piszemy razem prawie codziennie. Później przychodzi czerwiec gdy luzują obostrzenia. Ja oczywiście ,że daje w beret bo gdzieżby kua indziej. A jak każdy kurdupel (175cm) po wódzie robię się emocjonalny. Piszę do loszki "Hello strara, dasz się zapro na kawę Xd". Ona odpisuje "No jasne " "Mega mi miło ". Ja na to "o kua ja pierle.exe #przegryw. Wstaje następnego dnia na kacu i mam od niej wiadomość. Ona piesze następnego dnia:
"Hejo ****!
Wybacz, ale dopóki nie ogarnę sytuacji ze swoim autem, to nie dam rady się z Tb spotkać. Toyota jest babci i ją oddaję. W przeciągu kilku tyg. kupię swoje. Wcześniej nie będę miała jak dojechać itd.
Miłego dnia i dziękuję za zaproszenie. Będziemy w kontakcie "

Ja ma pewność, że ktoś jej to wymyślił.
Mija se w ch*j czasu, a typiara mówi, że OK tylko gdy już kupi samochód (mieszka 30km od mojego miasta) ((Argumentum ad samochodum Xdd))
Teraźniejszość
Mam prawko zrobione i ogarnięty własny samochód

Doradźcie, uganiać się jeszcze za nią????

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603fa7da3b1b1b000aa5da6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4