Wpis z mikrobloga

Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czuje kierowca wsiadając do ich samochodów.

Jeździłem w swoim życiu już wieloma samochodami, ale to jak prowadzi się nowa seria 3 jest niesamowite. Wahałem się jeszcze przy alfie bo jestem w niej zakochany od dłuższego czasu ale jednak po pierwszych dniach nie było sytuacji żebym żałował decyzji.

Jaram się w cholerę i kilka razy dziennie szukam powodu żeby gdzieś się przejechać ()

Aaa no i wiadomo 2.0 to nie BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #motoryzacja #g20
krzych0 - Slogan "radość z jazdy" #bmw sobie wymyśliło mega adekwatnie do tego co czu...

źródło: comment_1614780785PJMKgO3d9c7DnaRmlepgn7.jpg

Pobierz
  • 53
@krzych0: Nie mialem Ciebie na mysli, bo silnik diesla jest hejtowany na wykopie i zaraz tutaj sie zleci stado baranow, ktore nigdy nie jezdzilo takim autem z takim silnikiem.
@krzych0: możesz się nie zgodzić ale twój silnik przy 2.0d nie jedzie...ja wiem ze liczby co innego mówią ale ogólny feeling jest zdecydowanie na plus diesla...
Tylko cabrio ziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tehacz: to samo mówiłem mojej żonie, ale nie zrozumiała xD

@Piratez: jeździłem poprzednikiem z 2.0d i jeździło się tym bardzo fajnie, więc jestem gotów nawet w to uwierzyć. Ale aktualne różnice w cenach oraz dużo dłuższy czas oczekiwania nie uzasadniają wyboru wersji d w żadnym stopniu. No chyba że robisz przebiegi po 200k w 2 lata.
@Piratez: jak go wrzucę w sport i się bawię to minimum 9-10l. Ale na spokojnie na aktywnym tempomacie 6-7l jestem w stanie osiągnąć. A tym miastem jest wrocek z korkami jak cholera.
@krzych0: Lepsze jest już tylko Porsche:) Jak się przesiądziesz na 6 cylindrów to dopiero pojeździsz. Mam 3,0 benzyne i 3,0 diesela i oba są przekozackie. Mam tez 2,0 w E82 i przy jej masie robi robotę. Mam też swoje pierwsze BMW z 2,5 dieselem i uwielbiam nim się raz na jakiś czas przejechać;)
@perf2711: jeździłem przez pewien okres 320d i 330i w starej budzie i szczerze to przeskok jest ogromny. Zaczynajac od jakości wykonania i materiałów w środku no i teraz w końcu czuje ze jadę sportowym sedanem z Bawarii. Cała nowa platforma jaka BMW zrobiło zmieniła zupełnie charakterystykę tych samochodów, znajomy wziął nowa 4 i ma dokładnie ta sama opinie. Wiec tak warto :)
@mary_czary: 215k katalogowo finalnie 165k + gratis pakiety serwisowe o wartości ok 10k ale to już osobna historia wynikająca z wzięcia odpowiedzialności za sytuacje losowa przez sprzedającego.
@Adass: robiłem to przez brokera. Rabat na samochód mieli największy wiec u nich wziąłem. W zależności od wersji silnikowej / wyposażenia możesz liczyć przy takiej 3 w salonie na 10-18%, u brokera spokojnie ponad 20%. Fakt ze koszt tego to słabsza obsługa czy droższy leasing ale u mnie suma na koniec przeważyła na korzyść brokera