Wpis z mikrobloga

@Zebrzysta_Zebra: Wiem, ze to glupio zabrzmi ale ja bym poczekal na iphone 13. Z potwierdzonych informacji bedzie mial touch id, ktore w czasach pandemi sie przyda i 120hz ekran. Iphone 12 dla mnie to dobry telefon ale nie przyniosl zadnych innowacji wzgledem 11, pozdrawiam
@Gymski: Lightning podobno w ogole ma nie byc tylko zlacze magsafe, a z touch id to juz wszedzie o tym pisza ze ma być. Co do notcha to mi osobiscie w ogole nie przeszkadza i tez nie rozumiem czemu ludzie sie tak sraja a kawalek ekranu, przeciez gdzies te czujniki i kamery do faceid trzeba zmiescic cos za cos, a komfort z korzystania tej funkcji i bezpieczenstwo jest nieporównywalny do innych
@danzaxkuduro czyli info z dupy. Jest tylko parę osób którym można ufać z informacjami. Touch id nie będzie. Magsafe też nie będzie jedynym portem tego telefonu. Będzie lightning normalnie. Co do pomieszczenia tych czujników to popatrz sobie w jaka malutka przestrzeń Huawei potrafił to schować w mate 40 pro a z czym zaczynali w mate 20 pro. Apple za to nie ruszyło tego ani troche
@Gymski: no a jakiego infa sie spodziewałeś, myślałeś, że rozmawiałem z Applem przez telefon i mi to powiedzieli? Przecież to oczywiste, że większość informacji to plotki i gdybanie, aczkolwiek rok temu te plotki nie były potwierdzane przez jakieś "ważne" osoby, a w tym roku to raczej pewniak.