Wpis z mikrobloga

@adrianpiotr ja mieszkam w Niemczech i takiej schludności jak tu nigdy nie widziałem. Oczywiście nie wszędzie jest tak ładnie, ale na południu gdzie mieszkam jest tak czysto, żadnych reklam (którymi w Polsce obwieszone są całe miasta), jest bardzo zadbanie po prostu. Jak przyjeżdżam do Polski widać ogromną różnicę także nie wiem skąd masz taką wiedzę, że niby w Niemczech jest gorzej niż w Polsce
@Krasznysztawa: wyjedz gdzieś ze swojej wsi to zmienisz zdanie i dowiesz się ze świat nie wygląda jak na filmach a w Polsce jest naprawde schludnie w porównaniu do takich niemiec czy Francji


@adrianpiotr: Bo ja wiem, mało gdzie na zachod widziałem taki #!$%@? z parkowaniem jak w Polsce. Czy z psimi gownami, czy nawet billboardami.
Ale widziałem tez ogólny syf i brud jakiego w Polsce ciężko uświadczyć.
Myśle ze zwyczajnie
wyjedz gdzieś ze swojej wsi to zmienisz zdanie i dowiesz się ze świat nie wygląda jak na filmach a w Polsce jest naprawde schludnie w porównaniu do takich niemiec czy Francji


@adrianpiotr: iks de, takiego #!$%@? urbanistycznego jak u nas to ze świecą szukać na zachód od Odry. Ale lepiej napisać jaka to Polska jest zajebista bo w Manchasterze/Marsylii jest dzielnica gdzie mieszkają araby i tam jest syf więc Polska jest
@edgar_k to spróbuj przejść się po Berlinie choć kawałek nie patrząc pod nogi. Zapewniam Cię, że wdepniesz w niejedno gówno, które leżało na środku chodnika.


@mielnik69: Swojego czasu sporo bywałem w Monachium (bywało ze i co tydzień) i nie kojarzę problemu.
Ani zaparkowanych samochodów na każdym skraju trawnika.
@Krasznysztawa wiem, że to tylko mem, ale to już jest przerobiony mem. Sami tworzymy rzeczywistość. Niektórzy narzekanie wypili z mlekiem matki. Jak czytam i patrzę co się dzieje na takim wykopie to totalnie współczuję przyszłym dzieciom wykopków. Ciągle narzekanie, ciągle źle, w Polsce najgorzej na świecie. To jest śmieszne jak nastolatkowie maja mentalność Januszy 60+ . Czasami mam wrażenie, że politycy nie niszczą tego kraju jak osoby które tak narzekają i nawet