Wpis z mikrobloga

Mirki, na przestrzeni roku kampery poszły tak do góry, że sam się zaskoczyłem! Śledzę rynek co jakiś czas. Jeszcze niecały rok temu do 20k można było złapać jakąś fajną, w miarę nową budę z przeróbkami, a teraz poniżej 30k nawet nie ma ani jednej oferty do chociaż dostatecznej bazy do przebudowy i zaadaptowania. Aż tak ludzie poszli w tym kierunku? Czy to inflacja?

#kamper #caravaning #camper #camping #podroze #podrozujzwykopem
  • 5
@Tino: i jedno i drugie. Ja poszukuje fiata barchetty, to albo gruchoty albo ceny #!$%@? w kosmos. Nie wspomnę o maluchach czy fiutach 125 które przewyższają wartosc tych kabrioletów xD

To samo kamper ¯\(ツ)
W sumie wszystko zdrożało kur%a... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tino: popularyzacja carawaningu od jakis 2-3 lat ale po ogloszeniu lock-downu w zeszlym roku to ceny przyczep ktore sledze w sumie sledzilem to wzrost o lekko 100%. Na dodatek wszystko w tych cenach do 15tys w zeszlym roku znikalo w max 2 dni. Tak mi sie wydaje ze brak mozliwosci podrozowania samolotem spowodowala w duzej mierze ten szał.
@Tino: i bez kowidu przyszedłby czas popularności kamperów w Polsce. Ceny kamperów wynikają tylko i wyłącznie z popularności karawaningu. Inflacja nie wynosi aż tyle ile wzrosły ceny. Dorośliśmy do popularności turystyki kamperowej bo dopiero teraz nas na to stać. Znaczy było stać, teraz ceny kamperów poszły cholernie w górę niestety