Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór mireczki dziś robiłem instalacje nowego dysku ssd ma system i chciałem przerzucić cześć programów oraz pare folderów z dokumentów windowsowych na ssd z hdd, więc stworzyłem folder z wszystkimi plikami i wrzuciłem go na „pierwsza strona dysku” między pliki files a Windows i podłączam dysk ssd ( zrobiłem rak ponieważ z dysku ssd nie widziałem tych plików i na starym dysku miałem wgrany system) i loguje się i wchodzę w ten komputer dysk D a tam nie ma tych folderów specjalnie naspaliłem podłogą żeby szybko znaleść, a tu jak mówiłem nic. I gdy wyłączałem komputer poczekałem aż wiatraki się przestaną kręcić i po chwili wyłączyłem dojście prady na zasilaczu i podpiąłem dysk. Wiecie może czy da się te pliki jakoś odzyskać?
#komputery #systemyoperacyjne #windows10 #windows
KahoQ - Dobry wieczór mireczki dziś robiłem instalacje nowego dysku ssd ma system i c...

źródło: comment_16147132121GZZAPerAjO2sQXiitv1SC.jpg

Pobierz
  • 25
@KahoQ: wcisnij tam ten przycisk Przywroc. Nie ma niczego?
Zobacz sobie tez program WinDirStat ktory pokaze ci co i ile miejsca na dysku zajmuje, moze tak znajdziesz zgube skoro mowisz ze miejsca nie zwolnilo.
@KahoQ A gdzie masz oryginały? Jak chcesz coś wkleić na dysk C to tylko przy odpalonym systemie ktory na nim jest. W10 sprawdzi, że są nowe pliki i usunie.
  • 0
@kidi1: No właśnie gdzie one są, na szczęście kopia części plików (zdjęć) jest na telefonie szkoda tylko ze z rozlanym ekranem i bez dotyku ale są.