Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesli szukacie milosci, releacji odpusccie sobe tindera i badoo, mowie to jako osoba ktora uzywala tych aplikacji przez ponad 5 lat
Setki rozmów w tym większość jałowych i pozbawionych emocji pomimo wspólnych zainteresowań (i rzekomych zainteresowań które kobiety wpisują żeby zrobic wrazenie), dziesiątki spotkań w duzej mierze ONS bo kazdy ma swoje potrzeby, ale może z tuzin z nich było rzeczywiscie satysfakcjonujących socjalnie. Co z tego, skoro większość z nich to zawodowe randkowiczki?

W ogólnym rozrachunku: nic, zero.

W grudniu zacząłem rozmowę na forum filmowym z jakąś dziewczyną, ot zwykła gadka na PW bo potrzebowałem się czegoś dowiedzieć. No i tak wyszlo, ze tygodniami rozmawialismy od wieczora do późnej nocy. Czegoś takiego na tinderze czy badoo nie doświadczyłem nigdy. Oprócz tego ze doskonale nam się rozmawia wyszło, ze poglądy mamy identyczne, gust prawie taki sam, nawet kulinarnie sie pokrywamy w większości. Może to fart, może nie? ale aplikacje randkowe nigdy nie dały mi takiego matcha, jak przypadkowa rozmową z przypadkową osobą

Jestesmy juz po kilku randkach i zmierza to w najlepszym kierunku

Apki odinstalowałem już na początku stycznia bo zdałem sobie sprawę, jakie gówno to jest i ile czasu tam zmarnowałem szukając szczerej relacji. Jak liczycie na ONS to spoko, ale znalezienie tam osoby wartosciowej która po prostu szuka drugiej połówki to jest jak szukanie pereł w bagnie.

Szkoda waszego czasu i szczególnie mowie to do osób samotnych które samotnosc przytłacza i które liczą, że swajpowanie setek kobiet dziennie pozwoli wam trafić na tę jedyną. Lepiej zagrajcie w totolotka.

Szare myszki których szukacie, z Tindera nie korzystają z jednego powodu: z powodu ilości zboków, ruchaczy i spermiarzy i trzymają się od takich miejsc z daleka, więc jak szukacie to nie tam. Szukajcie tam, gdzie nikt nie szuka seksu, to najlepszy protip jaki mogę dać

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603cb3a3ada392000b186972
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
SpienionaWybranka: Ale się zesrałeś. Jestem wieloletnim użytkownikiem badoo i tindera i oprócz sporej ilości r00chańska, to mam na koncie kilka fajnych znajomości, z którymi od lat utrzymuje kontakt, chociaż już dawno poszliśmy we własną stronę oraz 2 wieloletnie partnerki. Obecnie spotykam się właśnie z taką #szaramyszka, bardzo fajna i ogarnięta dziewczyna. W ogóle nie pasuje do całego tego tinderowego szamba, ale tam się właśnie poznaliśmy. Wyłapała mnie po fajnym opisie
@Shely: No są inne czasy, jeśli nie wierzysz że 10 lat potrafi zmienić coś diametralnie to popatrz jaki miałaś telefon 10 lat temu a jaki masz teraz. I cały czas popełniasz ten sam błąd. Zmieniły się warunki singli i inne czynniki przez co pewnej zbiorowości jest ciężej. I choćby i 10 twoich szwagrów znalazło miłość życia na tinderze to nie obala tej tezy (:
@krzewmarchwi: jest ciężej? Uwierz mi ze ciezko to bylo w 89 jak nawet czekolady w sklepie nie bylo XD zeby zadzwonic trzeba bylo zamowic rozmowe. I to jest roznica miedzy dzis a 30 lat temu, to były inne czasy. Od 18 lat jest wolny dostep do internetu. Pomijajac moich 10 szwagrow. Moj brat ma 23 lata i jakos dal rade sobie znalezc dziewczyne przez internet, jego koledzy tez. I czasy sa
@Shely: Ok boomer twój ból jest lepszy niż mój. Kiedyś to było nie to co teraz. Mój brat znalazł sobie dziewczyne jest taki mięski nie to co wy internetowe przegryfy to tylko wasza wina sfrustrowane mirki hihi. No cóż można tłumaczyć na spokojnie że jednostkowe przypadki nie przekreślają tendencji, (tak jak -10 stopni w lutym nie przekreśla globalnego ocieplenia). A jak mówisz o dowodach no to nie tak trudno znaleść na
Sam pisałeś ze 10 lat temu bylo inaczej a teraz piszesz sarkastycznie ze kiedys to bylo XD konkluzja jest taka, ze mniej atrakcyjnym jest trudniej znalezc, bez względu na to czy teraz czy 20 lat temu. Tak było,jest i bedzie i chocbys naginal rzeczywistosc i sprowadzal ją do BADAŃ na wykopie to tak po prostu jest. Zreszta nie ja jedna pisalam pod tym postem ze nie jest niemożliwością znalezc kogos w necie,to