Wpis z mikrobloga

Planuje w tym roku kupić autko. Przeznaczyć mogę około 60k. Chciałbym autko w stylu Rav4 lub Outlandera (automat tylko i raczej benzyna). Auto rodzinne aby dało się zmieścić z dziećmi. Oprócz minivanów nie znajdę auta z 3 fotelami z tyłu a chciałbym bardziej suva ;). Czy może jest coś w tym przedziale cenowym na co warto zwrócić uwagę?

Ewentualnie na co zwracać uwagę w Rav4 i Outlanderze ;)

#samochody #rav4 #outlander #toyota # mitsubishi
  • 4
@JagaFan oba te auta mają automaty CVT, do których trzeba przywyknąć i raczej nie da się ich polubić. Z SUVów polecam Forda Kugę z dwusprzegłowym powershiftem, ale raczej jest ciaśniejsza od Toyoty i Mitsu. Ewentualnie S-Max, który niby jest miniwanem, ale wygląda dość sportowo.
Ewentualnie S-Max, który niby jest miniwanem, ale wygląda dość sportowo.


@JagaFan: @pullock: Znajomy takie kupił pierwszego s-maxa z silnikiem 2.3, potem kupił polifta z 2,0 240 KM i mówił że nie wydaje się to dużo bo zawieszenie pozwala na naprawdę dużo.

Także zakładam że to prawda co o nim mówią, zawieszenie daje frajdę z jazdy. A samo auto spoko wygląda.
@pullock: @aarahon: Jak narazie jeżdzę Fabią kombi 1.2 więc myślę ze automat jakikolwiek to będzie raj ;) S-max wydaje się spoko ale bardzo mała dostępność w tej cenie i jednak wyglą ma vana bardziej a jednak zawsze chciałem mieć bardziej SUV-a ;) ale na plus na pewno 3 fotele i na pewno 150 koni a 240 to duża różnica