Wpis z mikrobloga

O KUŹWA MIRKI, MOJE DZIEŁO JEST W RAPORCIE SPRAWCÓW ATAKU NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI XDDDDDD
Przeglądam sobie raport, na który powołuje się m.in. Polsat mówiąc o ilości ataków na KK. Okazało się, że wśród ataków na KK jest wywieszenie kartki z fotoszopką Jezusa mojego autorstwa xDD

Raport znajdziecie tutaj: https://laboratoriumwolnosci.pl/wp-content/uploads/2021/02/LWR-Raport-2020.pdf
Czy to oznacza, że należy mi się Sztum? XD
A i pieniądze na ten raport idą z pieniędzy na pomoc ofiarom funduszu sprawiedliwości :)

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #katolicyzm
Reepo - O KUŹWA MIRKI, MOJE DZIEŁO JEST W RAPORCIE SPRAWCÓW ATAKU NA KOŚCIÓŁ KATOLICK...

źródło: comment_1614604170G38KrFTf5gAq9vwnJ9AAFR.jpg

Pobierz
  • 25
@Reepo: ten fundusz sprawiedliwości to najobrzydliwsza maszyna do prania brudnych pieniędzy.
Udostępniałam kiedyś zbiórkę... dziewczyna po gwałcie, gwałcicielem był syn policjanta więc ją okropnie potraktowano na komendzie i kilka razy próbowano umarzać. Dziewczyna z biednej rodziny z osobą niepełnosprawną, nie mieli ani na prawników, ani na psychoterapię a jej stan tak poleciał że przestała chodzić do szkoły i leczyła się psychiatrycznie tylko dzięki zbiórkom organizacji non profit
Jakby ktoś uważał, że ten raport jest jakkolwiek miarodajny to wg. niego ataki na inne wspólnoty wyznaniowe niż chrześcijańskie w Polsce nie istnieją

94,643% odnotowanych naruszeń prawa do wolności religii w Polsce w 2020 roku dotyczyło zdarzeń przeciwko wyznaniu katolickiemu (265 przypadków). Ofiarami ataków z powodu swej wiary byli także luteranie (1 przypadek) oraz wyznawcy judaizmu (1 przypadek). W odniesieniu do 13 kazusów naruszenia dotyczyły wartości wspólnej dla wszystkich chrześcijan, czyli znieważenia