Wpis z mikrobloga

@JaFracek: uu kolego, moja dziewczyna też miała, współczuje. Od siebie mogę polecić gorąco CANON Pixma MG5750, mam w firmie kilka, dosyć mocna codzienna eksploatacja wymiana średnio co 2/3 lata, tusze zestaw zamienników koło 20 zł. Kilka tuszów i zwraca się różnica w cenie, a zdrowie psychiczne o niebo lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JaFracek: to samo gówno mi #!$%@?ła to ją dodałem z systemu po wifi. Windows ściągnął jakiś generyczny sterownik i drukuje. Ze skanowaniem gorzej bo ta gównana apka nie umi i musze z kablem latać.
@dzieju41: brother to prawdziwe naddrukarki, kupiłem laser hl-2130 czarnobiały chyba w 2014 roku, za jakies ok 400 cebulionów i #!$%@?, jest boski, toner to ze 20zł zamiennik albo napełnienie a starczy na ok 700stron, no i brak tuszu to cos pieknego, postoi i dwa lata nie używany, odpalasz i jedzie z tematem. A taka poddrukarka atramentowa? zaschnie jak nie drukujesz wiecej niz 2-3 tygodnie. Polecam.
@JaFracek kuźwa wiem co czujesz, kiedyś byłem zmuszony używać takiej samej albo bardzo podobnej w okresie kiedy dużo drukowałem. Po dwóch dniach wiedziałem czemu dostałem ja za darmo a po dwóch tygodniach jebnalem jej gonga aż się połamała i wyniosłem na śmietnik. Już wolałem dymać kilka kilometrów do punktu ksero.

A w ogóle HP za drukarki powinno zostać zniszczone.