Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"To jak to? Już nie będę więcej młody? Już nie naprawię popełnionych głupstw? Myślałem, że będę mógł jeszcze pozostać przy swojej pierwszej miłości. Coż za ponury absurd żeby o życiu decydować za młodu kiedy jest się kretynem"

Ehh gdybym miał ten rozum co teraz ale jako nastolatek.. gdybym miał tą pewność siebie i asertywność ale kiedyś.. gdybym wcześniej wiedział, że znalezienie różowej na etapie szkolnym to najlepsza rzecz i żeby później nie zostać starym singlem.. gdybym wiedział, że teraz będą takie nienormalne czasy i dawniej było normalniej, bardziej zaangażowałbym się z poznanie nowych znajomych, stworzenie niezapomnianej ekipy, poznawanie różowych.. gdybym wtedy wiedział co mnie interesuje albo w ogóle już wtedy próbował rożnych rzeczy.. gdybym miał taką kasę jak mam teraz może mógłbym jeździć z tą ekipą na biwkak, nad jezioro, na wyjazdy.. gdybym wiedział ile niepowodzeń mnie spotka, straconych szans, miłości których nigdy nie poznałem a które mijałem na korytarzu, lasek które były na tych samych koloniach ale nigdy ze sobą nie gadaliśmy, nerwów jakie przez ostatnie lata straciłem na tindery i inne dziadostwa..

#przegryw #tfwnogf #feels #blackpill #gorzkiezale #wakacje #lato #tinder #badoo #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603b70e0ada392000b1867c2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
"To jak to? Już nie będę więcej mło...
źródło: comment_1614515872OgUd7rrcZwJRmsIuRkuATu.jpg
  • 6