Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w szkole średniej szedłem z kolegą(195cm+) przez korytarz, mijały nas dwie dziewczyny(obie jakoś 160cm z groszami) i jedna powiedziała do drugiej coś w stylu "woooow ale wysoki hihihii". Nie darła mordy, ale powiedziała to na tyle głośno żeby ten kolega to usłyszał. Znajomy się uśmiechnął się do niej, widać było że podbiło mu to ego. Jakiś czas później spiknęli się na imprezie i przez jakiś rok byli parą.
#przegryw #wzrost #zwiazki #historiazdupy #logikarozowychpaskow #blackpill
Niski_Manlet - Pamiętam jak w szkole średniej szedłem z kolegą(195cm+) przez korytarz...

źródło: comment_16145117285RB3KnEA4rbK8iVDYUKuIH.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
wysoki wzrost nie pomaga jak masz polacką morde


@Anjay: Zgadzam się jak ktoś ma koszmarną mordę, ale mało kto ma tak naprawdę wykrzywioną jak przemcel. Dodatkowo na morde składa się wiele elementów które można poprawić, wzrost to jedna stała liczba.
  • Odpowiedz
@Mest666: jak ładna to czemu nie, zresztą to był stosunkowo krótki związek nie ożenił się z nią ani nie zrobił dzieciaka
@VernonCape: xD to nie dziwne że z takim wzrostem nikt ci takich komplementów nie prawił, mi zresztą też bo wzrost podobny do twojego
  • Odpowiedz
dla niskich facetów pozostaje sznur ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zero_dwa: Ale przynajmniej gałąź nie musi być wysoka. Nawet matka natura wiedziała jak stworzyć manleta do naturalnej samoeliminacji.
  • Odpowiedz