Wpis z mikrobloga

Jak zobaczyłem, że jest w gamepassie to też od razu zainstalowałem, w międzyczasie sprawdzilem gameplay i wyłączylem pobieranie.. Taka grafika po np. Forzie Horizon to brak szacunku do ludzi. W ogóle zastanawiam się nad dłuższym zawieszeniem substancji, ostatnio jak dla mnie to nie ma w co grać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Cinek88: gram na pc to nie narzekam na grafikę.
Gorzej z poziomem trudności xD. Prawie każdy zakręt z pełnym gazem, poziom kariery najtrudniejszy, asysty wyłączone (tylko biegi automat). To jest zartx xD najczęściej na pierwszym zakręcie wszystkich wyprzedzam i zostają daleko w tyle

A co do porównania fh4 i dirt5 to popatrz na wielkość firm które grę tworzyły i na ich budżety.
  • Odpowiedz
@dirtydenier: Ty to sobie chyba żartujesz żeby potrigerowač innych, co? Zwykły dirt to kompletne gówno i powinni zmienić nazwę tej śmiesznej serii. Dirt Rally to chyba jedyny dobry rajdowy sim, bo wrc które płaci wszystkim za dobre recenzje jest göwniane do granic możliwošci
  • Odpowiedz
No i świetnie, w takim razie enjoy miras, to tylko moja subiektywna opinia.


@Modzian: Pozwolę sobie rozwinąć, ani Dirt ani WRC nie są tak naprawdę symulatorami i obie potrafią być wymagające jeżeli chce się osiągać bardzo dobre czasy. Za WRC przemawia dla mnie cała otoczka w grze, ilość różnorodnych rajdów, zmieniająca się pogoda - taki ogólnie mówiąc klimat rajdów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinek88: przed chwila zainstalowalem odpalilem i od razu na wykop zobaczyc czy to tylko u mnie to tak wyglada... No jakiś żart
  • Odpowiedz