Wpis z mikrobloga

Chyba jedna z niewielu recenzji @meat_rpg (w polskim necie znalazłem dwie, obie negatywne). Recenzent Wulgarny świetnie podsumował różnież moje uczucia, jakie mną targają podczas gry (jestem może po 8h gry, jest ciężko gameplayowo, ale zaparłem się i skończę i napiszę coś więcej).

Ale to, co najbardziej szokuje, to komentarze twórców pod tym filmem ("karawana jedzie dalej xD" i zapowiedź kampanii międzynarodowej (kickstarter?)). To świetny przykład tego, jak nie prowadzić komunikacji słabej gry.

Nie wspominając o całym procesie wydawniczym tego mięsa - kampania na wspieram.to i zebrana duża kasa, premiera w dzień steamowych promocji, cena 108zł za zabugowaną grę).

#meatrpg #gry #steam #indiegames
v.....l - Chyba jedna z niewielu recenzji @meat_rpg (w polskim necie znalazłem dwie, ...
  • 60
@vg24_pl: Mi się tam na pierwszy rzut oka całkiem podoba. Strasznie mnie kręcą takie klimaty "Dziwnego Zachodu" (bardzo podobał mi się też polski Hard West).

Ale fakt - wydawanie gier w dobie wyprzedaży jak i paru ciekawych premier (takie Dakka Squadron na PC jest całkiem wyjebiste i orkowe :P), że brak czasu na ogrywanie wszystkiego.
@ChochlikLucek: Hard West było bardzo spoko, cholernie mi się podobało, ale Meat... #!$%@?, tu nic nie działa, a jedyne co mi wpada w oko to grafika. Nie jest to jakiś kosmiczny poziom, ale to jedyny element który nie odstrasza. Pełna wersja gry, 108 zeta, a nie ma tu nawet poza muzyką dźwięków? No litości.
@vg24_pl: oczywiście, że karawana jedzie dalej. Ten film nie ma nic wspólnego z profesjonalną recenzją i jest dowodem tylko na amatorskie podejście twórcy.

Czas pokaże, gdzie dojedziemy :)

Kasujemy złe recenzje? Bzdura, jakich mało. Zgłaszamy tylko do Steama te recenzje, które łamią regulamin. Jeżeli osoby nie potrafią wyrazić konstruktywnej krytyki tylko rzucają mięchem, to taki jest tego efekt.

P.S. Za grę nie odpowiada Loża Szyderców, skąd ten pomysł? XD

@asdfghjkl:
@meat_rpg:

info z waszej strony:

W zespole znajduje się także Danisz Tracz, odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek planszówek imprezowej gry karcianej Loża Szyderców


No, źle się wyraziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do profesjonalizmu recenzji - Wulgarny powiedział to wszystko, co można znaleźć tutaj, tylko mocniejszymi słowami ;)

https://gamerweb.pl/prawie-recenzja-m-e-a-t-rpg-czyli-wczesny-dostep-wydany-jako-pelny-produkt/

Kasowanie? Kasujecie krytyczne wpisy na grupie Steam - widziałem takie, które nie łamią żadnego regulaminu, a zniknęły.
@meat_rpg tak, jestem amatorem, a o co chodzi? Wydaliście pełną wersję gry, bez dźwięku, popsutą w niemal każdym aspekcie i wołacie za to ponad 100 zeta. Moja opinia jest gorsza bo się nie spuszczam nad Waszą grą? Naprawcie ją, chętnie nagram drugi film. Nie szydzę z Meat dla zabawy, nagrałem film z moją opinią o tej grze, staram się być szczery i przekazywać to, co sądzę o danej produkcji.
@Diabellus: oczywiście, ze pracujemy nad produktem i będzie cały czas rozwijany. Nie przypominam sobie, żebyśmy się upierali, że nie dodamy mapy czy SFXów. Zostanie rozwinięty dużo bardziej niż planowaliśmy. Nie będę zagłębiał się w technikalia naszego kodu czy strategii działania.

@vg24_pl: to nie znaczy, że Loża Szyderców pracowała przy produkcie. CEO jest Danisz Tracz, właściciel marki LS.

@czinczinatti: od początku mówiliśmy, że gra nie będzie miała dźwięku. Po opiniach