Wpis z mikrobloga

@piegu92 hej, zastanawiam się czy nie kupić sobie #zombicide zielona horda. Z wpisów widzę że grasz ;) więc jeśli możesz to daj znać czy warto i w jakim ilościowo zespole grasz? (ja grałbym głownie w 2 osoby czasami jakaś większa ekipa)
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wombo_Combo: coooooz.... Ciezko stwierdzic, gralem zaledwie kilka razy, w ile osob? Roznie raz 4 raz 2. Co moge powiedziec na temat tej gry. Ogolnie troszke zaluje ze nie mam podstawki (Czarna plaga) a dodatek. Gra jest mega trudna lub mega latwa w zaleznosci od losowosci. Jest duzo do ogarniania. Trzeba wiedziec jak prowadzic zombie. U mnie chyba strzal jak kula w plot bo nawet SAMOUCZEK jest nieskonczony. Nie mam za bardzo
  • Odpowiedz
@Wombo_Combo: Generalnie mechanika mi się podoba, zbieranie expa, budowanie skilli i eq
ALE. Czarna plaga ma mniejszy próg wejścia, jest po prostu łatwiejsza. Przykładowo taki zombiak jak spaślak. Jak się wylosuje na początku gry to można ubić od razu, ale jak już grasz w zieloną horde to tylko jedna postać ma broń +2 żeby dziada #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wombo_Combo: mam nadzieje ze nie bedziesz zalowal. U mnie niestety sie kurzy. W zielonej hordzie sa nowinki ktore sprawiaja ze gra nie jest "rowna" dla kazdego. Np jedna osoba powinna stac przy trebuszu i tylko losowac co ture czy trafi czy nie trafi :/

Z trickow: jezeli bohater ma pochodnie warto na poczatku przeszukac (dociagnac 2 karty) podejsc do bohatera i przekazac pochodnie. Miej to na oku :)
  • Odpowiedz