Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan_Orama mleko? Pierwsze słyszę. Problem jest taki, że podczas wybielania Domestosem nie ściągnęłam druciabych zaczepów, dzięki którym mogłam to dodać do naszyjnika. Nie.wpadlam na to, że powstanie rdza
@Jagoo: próbowałaś polerować i zdrapywać osad? czy jest to kolor kości? może pewnych rzeczy nie da się usunąć chemicznie i zostaje tylko malowanie. do tego potrzebowała byś jakiś specjalny i pewnie drogi środek, ale może można coś namieszać samemu i polakierować te zęby albo coś, ale moim zdaniem stracą wtedy swój naturalny wygląd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo: woda utleniona dostepna w sklepie tez da rade. Byc moze musisz usunac kamien ktory nie bedzie sie wybielal. Kamien mozna usunac octem ale pamietaj ze ocet bardzo szybko usuwa tez szkliwo. Napewno nie probuj tego na swoich zebach :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo: spróbuj perhydrolem, ale chyba ostatnio słyszałem, że jest zakaz jego sprzedaży osobom prywatnym lub trzeba wypełniać stosowne dokumenty - poszukaj na necie. Ewentualnie użyj 'aktywnego tlenu' do prania/czyszczenie - to też dobry wybielacz.