Wpis z mikrobloga

@EnJoyyy: Sam jestem graczem typowo singlowym, nie interesują mnie zabawy w multi itp, ale być może dodatkowe DLC (te bezpłatne i płatne) + system multi sprawią że Cyber zagości u nas na dłużej. Szczerze bym tego chciał bo setting podpasował mi idealnie (należałem do tej grupy ludzi którzy się bali, że cyber będzie w klimatach noir a nie będzie wierny pierwowzorowi).
W każdym razie również niezapomniane 200h, poczekam na płatne DLC
@scriptkitty: @MikoMag: pytanie na poważnie, co Wy tam robicie przez 200h? Mi zrobienie gry na 100% zajęło ok 100h, gdzie z, poradnikiem szukałem ukrytych misji, które nie są zaznaczone na mapie
@BQP: U mnie podobnie, wystarczy że nie korzystałem z hacków i od razu gra się wydłuża. Poza tym kombinowałem długo z wyposażeniem, jeździłem i eliminowałem gangi, siedziałem w foto... nabijałem różne zakończenia, cofnąłem się by umożliwić sobie secret ending... no i tak jakoś wyszło.
Jak się człowiek skrada, to więcej czasu upływa na każdej misji.

Haha, i też siedziałem z poradnikiem gdzie znaleźć misje xD Fajnie że nie tylko ja.
Haha, i też siedziałem z poradnikiem gdzie znaleźć misje xD Fajnie że nie tylko ja.


@MikoMag: sam i tak bym nie znalazł, a szkoda treści dodatkowych, bo są lepsze niż fabuła