Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
za pieniądze ofiarowane mu jako darowizna.

@pyczasty: Nope, serwisy z donejtami nie działają na zasadzie darowizn. Powinien normalnie od tego odliczać podatek dochodowy.
@el_Maestro: poczekaj chwile jeszcze z tym olgierdem, dajmy mu czas, jeszcze nie wiadomo co z niego wyrosnie XD trzeba sie modlic o nawrocenie jareczka, porzucil olkochol to moze porzuci tez zebractwo

a olgierdano moze jeszcze sie skusi na pienioszki, nie chwal dnia przed 3 gniotem jareczka
@pawel030: Ano typ ma 40 lat więc wypadałoby aby zachowywał się i ubierał jak ludzie w jego wieku. Mam tutaj również na myśli podjęcie pracy z której będzie coś tam szło na emeryturę bo do tej z każdym rokiem coraz bliżej dla jego.
@pawel030: Nikt mu nie broni, ale jak ktoś ma 40 lat i robi się na 15latka to wygląda co najmniej niedorzecznie i ludzie dookoła będą na niego patrzec jak na idiotę z kompleksami. I nie, że w zacofanej Polsce tylko wszędzie tak jest, nawet na tym magicznym "lewicowym" zachodzie. A trochę mieszkałem w róznych Krajach. Tak ten świot jest i taki kononowicz, choćbyś miał się zesrać ze swoim światopoglądem.
@pawel030: Co do odzieży, Cropp to marka typowo młodzieżowa, więc wypadałoby dojrzeć.
Co do pracy, jutuba powinna być dla niego tylko dodatkiem ponieważ nigdy nie wiesz ile czasu uda się Tobie utrzymać na powierzchni zarabiając z niej minimalną krajową.
No ale to Jarek, typ który zawsze kombinował aby tylko nie pracować (także pomagając w domu, czy też prowadząc sensownie swój kanał) to też nie dziwi że tak trzyma się jutuby.
@andrzej-roman: czy ja wiem, gość kosił swego czasu fajny hajs na skupie makulatury, pracował przy wyrobie konserw, miał bar i grał tam w piłkarzyki. Jak sam nie lubię bobolaka za bycie podnóżkiem i "odcinanie" się od szkolnej, to argumenty o kompleksach i pracy są nietrafione