Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech mi ktoś powie, że różowe nie lecą na wygląd to go wyśmieję.
Jestem lvl 28, 178cm tak obiektywnie 6/10. Nie jestem Brad Pitt, ale chodzę na siłownie, sylwetka sportowa.
Od ponad 6 lat siedzę komercyjnie w tym magicznym ♯programowanie i jestem już ♯programista15k
Ponadto ogarniam krypto i giełda więc wpada z tego praktycznie druga pensja.
Auto 4 letnie volvo kombi, kawalerka w kredo.
Ostatnie pół roku zarywałem do #rozowypasek lvl 24 ktory jest obiektywnie 8-9/10, gadało się świetnie. Laska nie jest głupia bo studiuje na lekarskim.
I co, wolała wybrać chada który jest 9/10 i na tym kończą się jego plusy. Znam typa, pracuje za najniższą krajową w jakimś gówno korpo robiąc tabelki w excelu.
Piszę bo właśnie wrzucają słodkie fotki na insta a mi się chce płakać.
Koniec
#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6033e411daa9ae000aa882a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oh lol, czyli faceci maja nie zgadzac sie na kazda laske, a dziewczyny maja wskakiwac byle pierwszemu januszowi 5/10. Fajne standardy. Wlasnie przez takie gowno muslenie jestescie w tym szambie, placzcie sobie, gowno to zmieni.
  • Odpowiedz
Janusz Wślizgin Piłkke: @Xxonaxx: Pijesz do tego co ja napisałem? Jeśli tak, to nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Mi chodzi to, by nie wchodzić w relacje z kobietami poniżej swojej ligi, gdzie jako "swoją ligę" rozumiem oczywiście nie hipergamiczne ujęcie "własnej ligi", tylko monogamiczne, tj. jeśli mężczyzna jest całościowo bardziej atrakcyjny (wygląd, status, charakter, dynamizm) od 80% mężczyzn obecnych na rynku, to ma prawo podbijać do kobiet np. spomiędzy 70
  • Odpowiedz
RzeczywistaBabcia: @Xxonaxx skoro wg. ciebie on sobie zawyzyl to mogl rowniez tez swojej pannie zawyzyc, i wcale nie jest 9/10, tylko 7/10. I klasycznie porownywanie typa co ma ponadprzecietne zarobki do Janusza.

A co do tematu to zabawne jest typowe beciakowe myslenie @zervis o ligach itp. To kobiety zawazaja sobie lige, to kobietom nie podoba sie wiekszosc mezczyzn. Dlatego nalezy przyjac postawe albo wszystko albo nic. Nie isc na zadne kompromisy,
  • Odpowiedz
AnalogowyMurzyn: @Juvia to ciekawe, ze za dogmat bierzesz, ze facet zle okresla swoja atrakcyjnosc ale rownoczesnie na pewno musial prawidlowo ocenic kobiete, co nie? Bo w koncu ta ocena byla na jej korzysc. Skoro z danych tindera wynika, ze wiekszosc mezczyzn daje kobiety w prawo to znaczy, ze mezczyznom podoba sie wiekszosc kobiet, a tym samym ich ocena jest rowniez nieprawidlowa. Wniosek jest wiec nastepujacy - typ jest 4/10, a laska
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pije do tego ze pora udezac do lasek ze swojego poziomu, a noe modelek i tyle. Babka moze miec betabankkmatow na kopy, wielu idiotow bedzie sie pisalo tylko na to zeby zechciala na nich splunac. @Juvia: on tego nie zrozumie. Sa karmieni od dziecka przez babcie i ciocie: jaki ty przystojny.
  • Odpowiedz
IskrzacaWybranka: @Juvia alez nie zabolaly, jedynie dodalem wazny komentarz w kwestii statystyk, z ktorego jasno wynika symetralnosc nieprawidlowej oceny u mezczyzn - zawyzaja oni za rowno swoja ocene jak i kobiet. Tym samym nie ma znaczenia czy OP sie ocenil na 6 a dziewczyna na 9. I to tylko pokazuje jak idiotycznym jest pisanie o jakichs ligach, poziomach itd.

A jak spojrzec z kolei na oceny kobiet to wyjdzie, ze realnie
  • Odpowiedz
Janusz Wślizgin Piłkke: @Juvia: Bejb, pokaż link do badania peer review zamiast głupich screenów albo GTFO.

Na podstawie tego fragmentu można zresztą ocenić, gdzie może tkwić błąd rozumowania.

"Obserwatorzy, oceniający atrakcyjność obcych osób, konsekwentnie przyznawali kobietom więcej punktów niż mężczyznom".

Otóż, jeśli rozumieć powyższy fragment dosłownie, to nie jest dowód na to, że kobiety oceniają siebie jako mniej atrakcyjne, niż w rzeczywistości, a mężczyźni jako bardziej atrakcyjni, niż w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
SamotnaHostessa: @Xxonaxx nie mow nam co mamy robic, nie sprawa nam zadnej przyjemnosci podbijanie do was, jedyne co myslismy to kiedy to sie skonczy. To raz. Dwa nie wybieralismy sobie twarzy wiec nie bedziemy tolerowac tworzenia jakichs klas spolecznych. Kazdy chce ladnego partnera i nikt nigdy nie bedzie szczesliwy z kims co mu sie nie podoba. Juz lepiej byc sam i chodzic spelniac potrzeby seksualne na prostytutki niz byc z kims
  • Odpowiedz