Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BotRekrutacyjny: najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że to już 3 raz preorder. Kupiłem ten mixtape w czerwcu przez going, w związku z odwołaniem block party tour. Miał to być limitowany album, który można było zamówić w zamian za bilet na imprezę lub normalnie w dwóch pakietach - sam album albo zestaw z zinem, workiem i czapką. Album miał miec premierę w listopadzie. W listopadzie uruchomili na swojej stronie drugi preorder,
Miał to być limitowany album, który można było zamówić w zamian za bilet na imprezę lub normalnie w dwóch pakietach - sam album albo zestaw z zinem, workiem i czapką.


@Majtaszek-13: wtedy do kupienia był tylko w zestawie, nie można było zamówić samej płyty
zamówiłem wtedy za 130zł ten zestaw bo miało być limitowane, a tu #!$%@? nagle na stronie normalnie xD wolałbym kupić samą płyte za 50zł
@lemonsilverhaze
@Majtaszek-13
Panowie sprawdźcie sobie insta story problemu. Też wymieniłem bilet na płytę z tym zestawem czapka + worek. Dziś info, że premiera tej płyty przesunięta na 30 marca. A myślałem że preorder przyjdzie 26 lutego tak jak było mówione. (,) tylko średnio to wygląda bo miała być to płyta niedostepna w sprzedaży i równie dobrze mogłem poprosić zwrot hajsu za bilet, też ciekawe jak będzie wyglądać ta
teehror - @lemonsilverhaze 
@Majtaszek-13 
Panowie sprawdźcie sobie insta story probl...

źródło: comment_1614064210QiJA2p0ZalBi8KTydUISYT.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teehror: a co mają zmienić w wyglądzie? Ground zero mixtape też był pełnoprawnym albumem, nagranym w konwencji mixtapu. Więc o "charakter" płyty bym się nie martwił, słabe są te posunięcia chłopaków.