Wpis z mikrobloga

@PaniMartyna: kupiłem w zestawie o zawyżonej cenie 3,2k z Cyberpunkiem, kamerką i padem, które chciałbym sobie zostawić, równie dobrze mogę oddać cały zestaw do sklepu i oddzielnie kupić wszystko po kolei i wyjdzie na to samo, ale nie chce mi się odsyłać bo to problem i też koszt, także proszę sobie zachować te teksty z ucinaniem rąk i ruchaniem na forum wizaz.pl ;)
@puesmanana: Moim zdaniem po prostu ciężko Ci będzie sprzedać za 2.7k skoro nawet w Orange szło kupić takiego golasa za 2.5k. Co do zestawów to chodziło mi o zestawy z neonet albo przykładowo z mediamarkt. Tam były zestawy po 3k z 3 grami, gdzie te 3 gry spokojnie się opchnie za 300 zł albo może nawet więcej. Przejrzyj sobie tag ps5 i sam zobaczysz, że kupno ps5 w jakimś zestawie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kielbasa_od_ptaszka: nie opchniesz bo te gry latają na allegro i olx po 100 zł, poza tym jakbyś czytał co napisałem wyżej to przy niższej cenie za konsole mi się bardziej opłaca ją zwrócić do sklepu ale chciałem uniknąć wysyłki, zresztą w tej cenie mam też propozycje kupna ale też musiałbym wysłać
@puesmanana: chcesz sprzedać konsolę z drugiej ręki za cenę kilkaset złotych większą, niż sugerowana detaliczna (czyli 2299 zł). Oczywiście, każdy wie, jaka jest sytuacja, konsol brakuje, popyt, podaż etc. No ale skoro za 2800 zł są bez większych trudności dostępne wersje z grami, które każdy może sobie sprzedać i to zdecydowanie za więcej, niż 100 zł (samo TLoU2 nówka to przynajmniej stówa), to nie dziw się, że ludzie będą pisać takie