Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od czego zależy czy mężczyzna chce się z daną kobietą żenić lub nie? Mój były chłopak chodził ze mną przez 4 lata, zaczęłam mówić o tym, że może warto byłoby pomyśleć o zaręczynach i o ślubie, a on się zarzekał, że bez sensu. Potem z nim zerwałam, a on z kolejną dziewczyną po ok. 2 latach wziął ślub.
Co chwilę widzę takie przypadki, gdzie mężczyzna zarzeka się, że on ślubu nie planuje nigdy, a potem gdy znajduję "tę" dziewczynę to nagle bierze szybko ślub, mimo że z poprzednimi chodził latami.
Nie rozumiem tego.

#logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoniebieskichpaskow #zwiazki #slub #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60328759267126000a8764af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 97
Od czego zależy czy mężczyzna chce się z daną kobietą żenić lub nie?

Wiara w instytucje małżeństwa, kwestie światopoglądowe, kwestia wiary, sytuacji życiowej, planów na przyszłość, etap życia w jakim się znajduje, warunków ekonomicznych kończąc na samej jakości związku/znalezienia odpowiedniej kobiety.

To również może wynikać z wielu rzeczy. I pewnie co historia to inne powody. Sama jesteś w stanie wymyślić parę prawdopodobnych.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam wrażenie, że jak dziewczyna jest zołzą, w dodatku ładną, to faceci do niej lgną i chcą ślub. A np. Taka ja, miła, ciepła, ale jednocześnie przecietna z twarzy i z nadwagą, nadaje się tylko do miłego spotykania sie. Nie jestem dla faceta wyzwaniem, nie trzeba mnie "zaklepywać" ślubem, bo wszystko ma się jak na tacy, a mi nie chce i nie umiem bawić się w związkowe gierki czy robic
@Kanarynka

Taka ja, miła, ciepła, ale jednocześnie przecietna z twarzy i z nadwagą,

Może też szukaj sobie jakichś facetów z niedoborami wyglądu, a nie takich przeciętnych lub przystojnych?
@Kanarynka

Taka ja, miła, ciepła, ale jednocześnie przecietna z twarzy i z nadwagą,

Może też szukaj sobie jakichś facetów z niedoborami wyglądu, a nie takich przeciętnych lub przystojnych?
@Lucider5: zalezy, jak mają 20+ lat, to cos z takim jest, ze jeszcze sie nie wyprowadził. A tak jak mówię, faceci z ktorymi się spotykałam, nie mieli problemu z moją nadwagą. Ty mozesz myslec inaczej, to możesz sobie szukać szczupłej.
Taka ja, miła, ciepła


@Kanarynka:

jestem przecietna, to szukam przecietnych/przystojnych ¯_(ツ)_/¯ gdybym miała być z mirkiem typu przegryw czy incel, to lepiej być sama.


@Kanarynka:

xD miła, ciepła ale szuka przystojnych bo z jak być przeciętnym mirkiem to lepiej już być sama. Nie, nie jesteś miła i ciepła skoro masz takie nastawienie.