Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Około miesiąc temu kupiłem BTC na binance za 1000zl, nie przemyślałem trochę sprawy bo jestem prawnie bezrobotny i chciałbym to wypłacić, no ale wiadomo,niby trzeba płacić 19% dochodowego. Czy jeśli kupiłem btc na binance za pieniądze z mojego konta bankowego, to jakbym chciał je sprzedać np w bitomacie, to mogę mieć spokojna głowę i nie myśleć o żadnych pitach itd? Bo domyślam się, ze lepiej jakby bezpośrednio te pieniądze nie trafiały z giełdy krypto na moje konto bankowe. Dzięki za pomoc z góry.
#btc #bitcoin #crypto #krypto #binance #kryptowaluty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60319889267126000a8763ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: w bitomacie wypłacisz anonimowo i wtedy zupełnie nie ma problemu, nikt nie wie, kto wypłacił. Przy takiej kwocie nawet z przelewem na konto nie przejmowałbym się. Szczerze mówiąc, miej to w dupie, za 1000 zl nikt Cię nie będzie szukał. Tyle ze jeśli mógłbym cos doradzić, to zostaw, chociaż ze dwie stówy- za jakiś czas wypłacisz z tego następnego tysiaka.
OP: Czyli co, uważacie, że można spokojnie sprzedać na giełdzie ( np coinbase ) i wypłacić na konto? Bo o ile się nie mylę to US nie kontroluje kont bankowych osób fizycznych, tylko konta bankowe firmowe, tak? Więc teoretycznie giełda musiałaby mnie zgłosić ( np za duże wpłaty/wypłaty ) i wtedy mogę mieć problem ze skarbówką.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
no ale liczba osób które trzymają powyżej 0.01 btc wzrosła legendarnie xD
ilu takich na swiecie - większość, ze #!$%@? się w btc, zobaczyli po miesiącu ze dalej stoi to sprzedają bo zaraz wakacje się zblizają albo trzeba dach naprawić

#btc #krypto