Wpis z mikrobloga

  • 329
Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka( ͡º ͜ʖ͡º)
Na plus, że jest podłoga xD

Z update'ów to puścił spaw na końcowym tłumiku z prawej strony i wisi sobie bezwładnie więc obecnie W220 brzmi jak rasowe V8 na pół przelocie. Także niedługo wyciągam migomat z garażu i zaczynamy akcję "SMARK".

Odnośnie ostatniej awarii Airmatica to kompresor nie załączał się wogole bez resetu kompem błędów i chyba mam pomysł dlaczego(w komentarzu zdjęcie)xD

#prestizowygruz
Kejran - Chyba mam współlokatora w W220, coś wygryzło dziurę w wykładzinie od środka(...

źródło: comment_1613835439NrPhhkovKXrx87jgkzm3Xz.jpg

Pobierz
  • 52
aż trafię takie w idealnym stanie z idealnymi plastikami


@Kejran: no tej skóry to już się nie uratuje XD Szczerze mówiąc, to ja wolę dobry syntetyk/materiał w aucie niż skórę, bo prawda jest taka, że o naturalną skórę trzeba dbać bardziej niż o własną żonę, inaczej szybko zaczyna wyglądać jak gówno.
o naturalną skórę trzeba dbać bardziej niż o własną żonę, inaczej szybko zaczyna wyglądać jak gówno.


@geuze: w 13 letniej Alfie mam skórę o która prawie w ogóle nie dbam, raz na ruski psikne jakimś plakiem i elo, wygląda rewelacyjnie. W innych alfach że skórami to samo.

Ja nie wiem co jest nie tak z Niemcami ale czy to audi, czy VW, czy merc to skory wyglądają jakby stado słoni po