Wpis z mikrobloga

@wipeoutSpoon: choinkowe mam, ale jezeli to blacha stalowa, to moja tania choinka odpada. Podejrzewam, ze znajomy frezer ma rowniez narzedxia 24mm, ale to chyba nie jest taki kaliber rzeczy? Ewentualnie jebjebjeb dremelkiem/wkretarka/pilnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adko @100kW: kupiłem wiertła choinkowe i ledwo wywiwrcilem pierwszy otwór 24mm xD w drugim doszedłem do 18,5mm po powiększeniu pilnikiem do 20mm zwatpilem w świat haha

@100kW myślę, że znajomy frezer mógłby jakoś poradzić.
Co do dremel to nie posiadam bo nie za wiele robię takich wymysłów, tak od razu bym narysował otwór, pojechał tarcza i wykończył pilnikiem
@wipeoutSpoon jeśli to nie musi być idealny okrąg to mam szlifierkę prostą i frezika którym można by taki otwór z ręki zrobić. Maszynowo to mam freza fi22 i jakieś otwornice ale takiej 24mm raczej nie znajdę.
@100kW nie aż tak idealny :D poprzedni zrobiłem wiertłem stożkowym i dokańczałem przy pomocy pilnika bo udało mi się wywiercić tylko 22mm, reszta pilnikiem szła. Nie wyszło najgorzej. Poza tym już widzę, że przesunąłem nieznacznie drugi otwór. Na szczęście po wykończeniu i tak będzie schowane do RACK szafy więc za bardzo się nie przejmuję.