Wpis z mikrobloga

Trwająca od roku telenowela z maseczkami, to chyba najbardziej urągająca ludzkiej inteligencji komedia jaką dane było mi oglądać. Dziś odcinek 2137 - zakażmy "nieprawidłowych masek".

-chronią, nie chronią, zalecamy, nie zalecamy, są osoby z przeciwwskazaniami to moga nie nosic, nie jednak nie ma, zaswiadczenie bedzie potrzebne, jednak nie bedzie, rozporządzenie nie ma podstawy prawnej - zróbmy "akcje zero tolerancji" bedziemy nosic dwa lata, "ja nie nosze bo nie mam objawów", w sejmie nie trzeba nosic bo to "miejsce pracy", w sumie to w wakacje nie musimy, bedziemy nosic do szczepionki, nie jednak po szczepionce tez trzeba, nakazmy masek tez w pracy, żeby ludzie nie mieli gdzie zjesc , osoby z przeciwskazaniami to w sumie mogą nosic przyłbice, nie jednak nie mogą- zabronmy przylbic, najlepiej nosmy dwie maski bo jedna jednak nie chroni, w sumie to te zwykle maski tez nie chronią, a może nakazmy noszenie FFP2

A policjanci od roku beztrosko wystawiali (nielegalne!) mandaty sami nosząc na służbie bawełniane gówno-kominy, a ludzie się męczyli w tych maskach i jeszcze niektórzy myśleli, że ratują babcie w ten sposób, a dziś taki Horban sobie wychodzi i mówi bezczelnie, że "to było zawracanie głowy". Do tej pory każda ochrona była dobra, w sejmie #!$%@? w tych przyłbicach siedzieli, ale teraz to jest "pseudoochrona" Rok zajęło dojscie do tego? A jak te lepsze maski nam nie pomogą, to za kolejny rok przy szóstej albo siódmej "fali" zabronią też w ogole masek i wprowadzą hełmy?

Niektórzy policjanci nie noszą nawet tych bawełnianych kominów- a w radiowozach nagminnie, (gdzie jesli jeżdza we dwoch to mają taki obowiązek). Smiać mi się chciało z ostatniej konferencji Niedzielskiego, na której bredził cos o "nieodpowiedzialnych ludziach" i wspaniałej policji, która dba o bezpieczensto, a za swoimi plecami miał na ściance to zdjęcie z Krupówek, gdzie widać właśnie bagiete bez maski. A oni jeżdza ze szczekaczkę na radiowozie, z której nadają komunikat o obowiązku zakrywania twarzy xD
Może juz starczy tego cyrku?

#koronawirus #bekazpisu
mrfavor - Trwająca od roku telenowela z maseczkami, to chyba najbardziej urągająca lu...

źródło: comment_1613740510OzVkpUFYHKmHUoPBEuhoXU.jpg

Pobierz
  • 17
@Misza97: @TiDiEj @jakno:
Wiadomo, w radiowozie wirus nie zaraża. Dwóch policjantów bez masek w jednym samochodzie się przeciez nie zarazi, ale ty obywatelu noś maske na pustej ulicy, bo mandat dostaniesz xD

Podobnie było w sejmie, gdzie nie trzeba było nosić masek bo uchwalili sobie, że to "miejsce pracy" Ponad 400 posłow, jeszcze we wrzesniu, sobie siedziało na sali sejmowej bez masek, a w tym samym czasie kina sprzedawały przyłbice("pseudoochrone")
mrfavor - @Misza97: @TiDiEj @jakno: 
Wiadomo, w radiowozie wirus nie zaraża. Dwóch p...

źródło: comment_16137432014K4VrSm1tji9k0K3hZapWE.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mrfavor: najlepsze że jak policjanci noszą kominy to nawet gorzej niż gdyby w ogóle maski nie nosili. Były robione testy że te cienkie kominy jeszcze bardziej rozdrabniają cząsteczki śliny itd nie wytrącając ich prędkości przez co dłużej unoszą się w powietrzu :3