Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#koty #wroclaw

jak znaleźć kotka do adopcji od prywatnych ludzi? całe olx #!$%@? kotami z tymczasowych domów i nikt razem ze mną nie bierze ich bo wymagają druty zabezpieczające na balkon i okna -.- tym sposobem tysiące kotów nie ma domu

a kot zrobi supermena raz to potem mu się odechce

matce kot zleciał z lufcika i co lufcik też zabezpieczać? xD
  • 60
@EmcePomidor: ja mam kota, ale chyba nie zrobie zabezpieczenia tarasu, bo policzyli mi za taka przyjemność 5k plnów. no chyba ze samemu ogarnę. Ale myśle za to o zabezpieczeniach w oknach no i wychodzę z kotem na smyczy na takich szelkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Znajomi mają moskitiery w oknach, niekoniecznie balkony.

@klarkia: uuu to za mało bo kot może przegryźć, tak mi powiedziala pani 2h temu z domu tymczasowgo

czyli twoi znajomi nie powinni mieć kotow lol

gosciu w kazdym szarym bloku mieszka paręnaście kotów w mieszkaniach, wez sie przejdz i policz moskitiery

i teraz wejdz na olx i ile jest kotow z tych domow tymczasowych, nikt ich nie chce wziąć przez ten szajs!!!
Nie chcesz, żeby kotu stała się krzywda po spadnięciu z 2-3 piętra (co jest bardziej niebezpieczne niż takie 10 piętro, ze względu na budowę ciała i ich zachowanie)? Jesteś bambinistą i #!$%@?, prawdziwa miłość to jak kot się czasem zatruje resztkami ze stołu i złamie sobie kość czy dwie XD
Naprawdę, lepiej pomyśl o jakimś żółwiu czy innym, mniej wymagającym zwierzęciem @EmcePomidor
@EmcePomidor: o, znowu przezywasz ze fundacje nie oddaja kota byle menelowi i maja czelnosc wymagac siatek czy dokumentow? te tysiace kotow w domach tymczasowych daja sobie rade i sa skutecznie adoptowane. pisanie "xd" nic nie zmieni...

uuu to za mało bo kot może przegryźć, tak mi powiedziala pani 2h temu z domu tymczasowgo


@EmcePomidor: miała racje, ale stalowych nie przegryzie a te sa ciut drozsze niz plastikowe.

matce kot zleciał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LuciferMorningstar: @Shagot: ale wy jestescie jebnieci

jak to taka krzywda i niebiezpieczenstwo to latajcie po blokach i gadajcie te bzdury ludziom od klatki do klatki w blokach bo w każdej klatce są stawiam co najmniej po 3 mieszkania z kotami BEZ ZABEZPIECZEŃ. co za głąby xD

wracajac do tematu niech te domy tymczasowe trzymaja po 30 kotów, ja chcę przygarnąć kota i jwst nasrane na olx.