Wpis z mikrobloga

Super, tylko że to mój pies mieszkający u babci - ja płacę za karmy i psi hardware, a to ona ma wielkie bydle szalejące po podwórku, ja nie chcę go krzywdzić na wynajętych 55ciu metrach ( ͡° ʖ̯ ͡°)\

@Ucho1899: czekaj co? No teraz to oddawaj plusika. Uważasz, że psu będzie lepiej na zamkniętym terenie gdzie jego potrzeby nie mają możliwości być zaspokojone niż w mieszkaniu gdzie
@Rozpierpapierduchacz:

Poker na chwilę obecną mieszka z babcią w moim domu z dużym podwórkiem i ogródkiem. Nie brałem go do miasta - przeprowadziłem się do miasta wojewódzkiego ponieważ zmieniłem pracę, pracuję codziennie (pn-pt) 8-16 i nie wiem jak jako młody pies zareagowałby będąc samemu w mieszkaniu przez tyle czasu. Co weekend jednak wracam do swojego psiska i zapewniam mu tyle aktywności fizycznej jak i umysłowej ile mogę. Dodatkowo Poker nie za
@Yurakamisa: Wiem, jego poprzednik (również kundelek w typie owczarka) na starość też miał problem z nogami, okrutny widok. Weterynarz zalecał też wtedy więcej wątróbki dla psa i jakieś zastrzyki. Udało się mu dożyć 13 bądź 14 lat (nie pamiętam dokładnie bo to był już bardziej pies dziadka, dopiero kiedy go zabrakło to ja zacząłem bardziej się nim opiekować). Poker już od małego dostaje bardzo dobrą, pełną witamin karmę ( ͡