Wpis z mikrobloga

@Alkreni: tylko z chińskimi smartfonami się zgodzę, bo masa ludzi preferuje iPhone'y, ale reszta to bujda. Każdy prefereuje duże mieszkanie lub dom z działką i luksusowy nowy pojazd w garażu. Masz to na co Cię stać, nie to o czym fantazjujesz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@I_am_a_freethinker: po stukroc wolałbym coś takiego niż współlokatorów lub pokój z kimś a nawet samemu. Inna sprawa, że ceny najmu są kompletnie z dupy - u mnie za jakieś 1200 zł już szło wynająć mieszkanie w bloku swego czasu tylko że to niestety nie jest top polskich miast.... Chyba że od konca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@I_am_a_freethinker: zwłaszcza teraz kiedy jest lockdown to idiotka musi być super szczęśliwa. Lubi rodzinę i przyjaciół? No ciekawe jak ich zaprosi do siebie? Pewnie tego nie robi. Żyje więc jak menel, bezdomny. Łazi całe dnie po mieście bo w domu nie wytrzymuje. To pójdzie do starbucksa posiedzi pół dnia, potem do przyjaciółki się wprosi. A do siebie wpada na spanie i sranie. Super życie promują elity z wyborczej. A wiecie, że
  • Odpowiedz
Czy ona sra tez do zlewu i się w nim kapie? Mam kotłownie za garażem mniej więcej w takim metrażu i nie wyobrażam sobie żebym miał tam spać, jeść, relaksować się, gotować, jeść i się myć XD
  • Odpowiedz
@I_am_a_freethinker: a idz pan w ch... Im wiekszy dom mam, tym wiecej przydasiow i #!$%@? w nim, i tym bardziej zagracony, poniewaz nie ma potrzeby ani przymusu ogarniecia czegos, czy efektywnego zagospodarowania przestrzeni, bo miejsca jest tyle, ze te graty nie przeszkadzaja. Jak sie przeprowadzalem z ok 140m na aktualne 200+ to dopiero zobaczylem ile tego bylo. Kilkanascie kursow minivanem zeby drobnice przewiezc, i 2 kursy ciezarowka z winda zeby meble
  • Odpowiedz
Polacy preferują małe mieszkania, stare samochody i chińskie smartfony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Alkreni: dokładnie, Polacy są biedni, bo takie są preferencje! Polacy są biedni z wyboru( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest ich suwerenny wybór XD
  • Odpowiedz
@ethics Ale co ma wspólnego pisanie o jakimś zjawisku z promowaniem go? Pisanie o wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę to promowanie jazdy po pijaku? To że bohaterka mówi że mieszkanie jest spoko i cacy i nie potrzebuje niczego więcej (w co nie jestem w stanie uwierzyć) to jeszcze nie promowanie tego stanu. W tekście jest mowa o zjawisku patodeweloperki czyli coraz #!$%@? mieszkaniach na rynku.

Co do reszty w pełni się zgadzam.
  • Odpowiedz
Ale co ma wspólnego pisanie o jakimś zjawisku z promowaniem go? Pisanie o wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę to promowanie jazdy po pijaku?


@I_am_a_freethinker: jeżeli by zaczęły pojawiać się artykuły pt. "jechałem po pijaku i było super", "bardzo lubię jeździć po pijaku" to tak będzie to promowanie takiego stylu życia. Artykuł promuje patodeveloperkę bo wymyślił sobie jakąś postać która zachwala takie rozwiązanie.
  • Odpowiedz