Wpis z mikrobloga

A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, która na stronie ma nieciekawe wizualizacje takie jak ta u góry. Na szybko wymodelowalam taki domek i zrobiłam wizke, wysłałam do nich maila, że mogę zrobić więcej takich w ramach współpracy i w piątek jadę podpisać umowę! Jestem bardzo podekscytowana. Pijcie ze mno kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wizualizacja #architektura #pracbaza #praca
Skibidi - A pochwale się! Miałam chwilkę wolnego i postanowiłam napisać do firmy, któ...

źródło: comment_161358701590MZ6d8zCXtP2RGzXfHOAF.jpg

Pobierz
  • 346
Z tego co pamietam powierzchnia użytkowa 42m2, bo to domki na zgłoszenie do 35m2


@Skibidi: do 35m2 więc 42 XD

druga sprawa, domki do 35m2 nie mogę mieć piętra chyba, tylko poddasze nieużytkowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xhxhx: pralka ma chyba 85cm a umywalki z tego co sprawdziłem montuje się na 85-90cm. Czyli raczej powinno być ok. Jeśli nie to jakoś to sobie zmienią, bo ten blat i szafka będą robione na zamówienie
@xhxhx: Jeśli mogę się wypowiedzieć jako architekt wnętrz to jest to popularne rozwiązanie, szczególnie jeśli umywalka jest wpuszczana w blat, tak jak na tej wizce, gorzej jak ktoś chce stawianą, wtedy jest już niewygodnie, chyba ze korzystają z niej tylko wysokie osoby.
@Skibidi ooo elegancko to wyszlo, koleżanka z branży, jaka wersja Lumiona?( ͡º ͜ʖ͡º) a wyposażenie wnętrz skąd bierzesz biblioteki obiektów, od producentów? ;)
Ps. Na wykopie mało się przewija wątków z archicada, a szkoda bo by się można było wymienić doświadczeniami