Wpis z mikrobloga

Nie jestem pokoleniem JP i nie #!$%@? kanarów, po prostu są cwaniakami i ludźmi bez wyrozumiałości, dzięki którym boje się wejść do autobusu i kupić bilet w automacie bo i tak mogą mi wypisać mandat bo przez 30 sekund przed zakupem nie posiadam biletu


@mtgosciu: #!$%@?, nie raz mi sie zdarzyla czy znajomym sytuacja ze weszli kanarzy zanim zdazylam kupic bilet i mowie, ze nie zdazylam i tyle - zero problemow.
  • Odpowiedz
doradcy finansowi


@be_happy: doradcy finansowi są akurat spoko, ale to, co robią firmy oferujące polisolokaty i inne badziewie nie jest doradztwem finansowym. Jak gościa przyciśniesz, to Ci powie, że jest agentem ubezpieczeniowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś poszedłem do Open Finance, myśląc, że mi doradzą jak zainwestować hajs, a gość wyciągnął prezentację o jakiejś polisolokacie, zajarany wizją prowizji od kwoty, z jaką do niego przymaszerowałem i kiedy
  • Odpowiedz
@Wernher_von_Braun: Ja jestem pośrednikiem i walczę że stereotypem cwaniaka, naciągacza. Ale zgadzam się, że jest mnóstwo agencji, które nie działają do końca transparentnie. Powodem takiego stanu rzeczy są regulacje, a w zasadzie ich brak. "Uwolnienie" zawodu pośrednika przez Gowina było największą głupotą. Popatrz na Zachód, tam jest wszystko jasne i przejrzyste. Aby zostać licencjonowanym pośrednikiem masz egzamin państwowy, studia. Ponadto jest wszystko przejrzyste: prowizja oraz to, że nienstnieje tam rynek prywatny.
  • Odpowiedz
@mickpl: Skupię się bardziej na zawodach bez szacunku, a nawet traktowanych przez innych z pogardą.

-śmieciarze/pracownik komunalny
-coache/ trenerzy rozwoju osobistego
-kierowca zawodowy/kierowca TIRa
-szambiarz
-pracownik sanepidu
-policjant
  • Odpowiedz
@Jergen szanuje Cię za podejście do tematu i zrozumienie patologii we własnej piaskownicy. Prawdopodobnie jesteś takim pośrednikiem, którego bym szukał, gdybym chciał coś kupić.

PS. Kogo reprezentuje pośrednik biorący prowizję od kupującego i sprzedającego? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz