Wpis z mikrobloga

#polityka
Ktoś z was pamięta rządy Platformy Obywatelskiej?
Chodzi mi o świadome pamiętanie, nie o to jak byliście w przedszkolu lub w 3-j klasie podstawówki. No wlaśnie. Zapytajcie rodziców jak fajnie im się żyło bez pisu.
  • 6
@psychoultras: U mnie wszyscy #!$%@?ą na nowe podatki (zarówno wysokość jak i ilość), a matkę wkurzają ceny w sklepach. Sam też zauważyłem drastyczny wzrost cen w ciągu ostatnich 5 lat.

Zdaniem całej mojej rodziny rządy PO były w pytę. Nie ruszali burzliwych tematów, gdy jakaś decyzja wywoływała aferę to rezygnowali z niej (vide ACTA). Standardowa polityka ciepłej wody w kranie.

Teraz za to większość osób zaczęła częściej kląć, znajomi zrobili się
@psychoultras: Też pamiętam, zależy o co konkretnie pytasz. Na pewno było spokojniej, polityka jakoś tak wtedy nie wyskakiwała z lodówki, przynajmniej przed Smoleńskiem. Ceny dużo niższe. Główna niedogodność - budowy, wszędzie budowy, całe miasto wiecznie rozkopane, wyjeżdżasz za miasto - wieczne objazdy, mapy w gpsie ciągle nieaktualne, jedziesz pociągiem - 30 minut stania bo remont torowiska i jest mijanka na jednym torze. To w sumie co najbardziej mi utkwiło w pamięci
@psychoultras: @umowiony_znak_sygnal:
Nom, pamiętam. Wielki festiwal "sukcesu" oraz chwalenia, jaką to niby jesteśmy potęgą i jaki co chwila osiągamy sukces, ale jak ktoś się zainteresował nieco tematem to się okazywało, że trwał wieczny festiwal malowania trawy na zielono.
Przykład:
- Stadion Narodowy w Warszawie, główna arena Euro 2012 i duma tamtego rządu pełne certyfikaty bezpieczeństwa dopuszczające do odbywania na nim imprez masowych uzyskał dopiero gdzieś tak w 2015-2016r. Sprawa używania