Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, będę się za niedługo przeprowadzać do #warszawa i zastanawiam się jaki #internet wybrać, mieszkanie będzie na #sluzewiec w okolicach ulicy Cybernetyki. Zastanawiam się głównie nad #upc #netia i #vectra. Coś tam widziałem że play(na kablach vectry) i Orange mają też sens. Mieszka ktoś w tej okolicy i może powiedzieć jakie ma doświadczenia z dostawcami? Głównie zależy mi nad stabilnością bo 300mb/s mi starczy a to każdy praktycznie ma.

#mokotow #sluzew
  • 9
@Warrtain: Mieszkałem na mokotowie kilka lat i gigabitowy internet z UPC działał bardzo dobrze - ale to też zależy od konkretnej lokacji. Ze światłowodem Orange znajomi też nie mieli problemów. Za to vectre i netię odradzam.
@Warrtain: To z tego co masz tylko UPC albo Netia. Zaznaczam tylko, ze UPC traktuje klienta jak gowno i jak będziesz miał problem z buczącym routerem, który w dodatku się restartowal przy obciążeniu to nie licz na naprawę, czekałem dwa miesiące aż technik przyjdzie wymienić router na... taki sam, który nadal buczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Warrtain: ja polecam Play. Korzystam i nie ma różnicy między Vectrą a trochę taniej. Oferta 150Mbit za 35 zł na czas nieokreślony (nie wiem czy jeszcze jest ta oferta na tą długość umowy) jest nie do pobicia dla mnie