Wpis z mikrobloga

@ropemaxxer: z tego co się orientuję, to w edycji ostatecznej to i tak było o wiele łatwiejsze niż w oryginale (plus, że respawn na torze, a nie za każdym razem dojeżdżać taksówka na tor - to akurat gdzieś czytałem). No, ale i tak jeśli podsumować czas poświęcony na tą misję przez wszystkie dni, to zapewne by wyszło w podsumowaniu 4-5h.

@upadly: Ja nie miałem okazji grać w oryginalną mafię zaraz jak wyszła, przeszedłem ją gdy znowu pojawiła się na Steamie. O ile w GTA:VC misja z helikopterem była dla mnie niemalże nie do przejścia to fair play z mafii którą to tak źle ludzie wspominają przeszedłem za pierwszym albo drugim razem - czekając do końca gry na super trudną misje o której to wszyscy wspominali xd.
@upadly: Bardzo możliwe bo mafia ze steama została zdjęta x lat temu ze względu na jakieś problemy z licencją i przez długi okres czasu była białym krukiem dla graczy, w formie "giftu" osiągała zawrotne ceny. Wyszła ponownie z dwa lata temu na steama więc możliwe ze coś tam poprawili.