Wpis z mikrobloga

@ShaktiSS: grałem w 2k15, 2k17 na PC i 2k20 na xbox one. różnice są kosmetyczne, czasem typu zmiany przycisku od ustawiania zasłony, czasem coś zamęcą z paskiem rzutu. nie wiem, czym chcesz się kierować, może jakąś nowszą edycję żeby mieć w miarę aktualne składy?

w każdym razie ja lubiłem sobie odpalać tryb z fantasy draftem i grać ligę na swoich zasadach.
@ShaktiSS: no to mówię, jedna z opcji. składy można też pobierać z serwera, ale nie wiem po ilu latach 2k je wyłącza -- czytaj nie wiem czy pobrałbyś dzisiejsze np. w 2k16.

samemu można grać też tryb kariery jednego zawodnika i wyzwania/karciankę myteam, ale tu już dochodzi multi i pay to win. o multiplayer Ci nie opowiem bo mój internet był zawsze do bani więc się specjalnie tam nie zapędzałem xd
@Penektomia: multi mnie nie interesuje, chce tak sobie w tryb offline zaczac od beginnera do profesjonalna, od czasu do czasu gram sobie w fut champions w fife, ale polubilem trochę koszykowke, mam nadzieje ze gameplay jest mniej zbugowany, satysfakcjonujacy, nie wiem, chce sprobowac czegos nowego
@Penektomia: znalazłem dzisiejsze składy do nba2k16, nawet transfer D Rose do Knicks, troszke trzeba bylo sie napocic z ustawianiem, ale napisałem tam w komentarzach na yt poradnik, bardzo super sport polecam, po gameplayach widze ze takie 2k21 wydaje sie gorsze od 16
@autonomiaglowy: dzięki ;p ale gram tylko w 2k16 z dzisiejszymi składami z którymi trzeba było sie nameczyc zeby wgrać, super wygląda (troche jak 14 na konsoli) i tam o wiele lepiej bloki mi wychodzą xD podobno 16 jest najlepiej zrobiona mechanicznie i najbardziej realistyczna, koszykowka to trudna gra i tam trzeba bardzo dużo koncentracji, nie wiem jaki jest domyślnie poziom ustawiony ale na takim gram i rzadko zdarzało mi się wygrać,