Wpis z mikrobloga

Czołem mirko.

Stało się.
Dostałem wypowiedzenie bo COVID i brak pracy dla mnie ;)
Miało być pięknie - wyszło jak zwykle.

W czwartek rozmowa z pani od kredytu na swoje lokum, umówieni na piątek 16.30. A w piątek w połowie dnia papier w mordę.
Ubolewam bo już myślałem, ze uda mi się chociaż na kredyt kupić jakieś mieszkanie.

Szukam więc czegoś na stałe. Jeśli wiecie coś o pracy w Waszej firmie lub macie firmę i potrzebujecie kogoś od 1 marca. Dajcie proszę znać. Najlepiej w #gdansk

Krótko o tym co umiem:

- Adobe Illustrator na poziomie bardzo dobrym: tworzenie logo, identyfikacji, materiałów reklamowych, do druku itp.

- Adobe Photoshop na dobrym: głównie do obróbki materiałów potrzebnych mi do dalszej pracy w AI

- znam na poziomie bardzo dobrym systemy Windows i osx (na tym pracuje)

- prawko kat. B, od 3 lat, nigdy nie dostałem mandatu, nigdy nie karany.

- potrafię w komputery: złożyć, rozłożyć, poinstalowac rzeczy, przygotować do pracy.

- umiem w sprzedaż, ogarniam kasy fiskalne.

- umiem odnaleźć się w każdych warunkach, między różnymi ludźmi i jestem otwarty. Nawet umiem w smalltalk.

- kumam czacze w office na poziomie dobrym. Wiem co gdzie jest.

- angielski - znam, rozumiem wszystko co oglądam, czytam, słucham ale przez brak możliwości rozmowy czuję, że straciłem to.

- jestem w stanie pracować po 10 godzin. Biurowo plus pomagać fizycznie - żaden problem.

Bardzo szybko łapie nowe rzeczy. Docelowo chciałbym projektować logo, identyfikację, ui, zajmować się grafika na codzień ale nie wykluczam czegoś innego.

Po prostu zależy mi nastałej pracy, nie na chwilę. Najlepiej z umową o pracę. Najlepiej w #gdansk bo tu mieszkam.
Chce zarobić 3 - 3.5 netto (na łapę) bo nie łudzę się, że dostanę więcej a uważam, że ta kwota to absolutne minimum, żeby przeżyć opłacając wynajem itd.
Mogę zacząć od mniejszej kwoty o ile firma faktycznie docenia pracownika i stopniowo w ciągu kilku miesięcy podbiją kwotę.

Na prawdę potrafię się dopasować, szanuje swoją prace, staram się być pomocny. Na prawdę mi zależy kurde.

Obojętnie czy to będzie rodzinna firma, czy korpo.
Znacie coś? Wiecie gdzie szukają kogoś?

Jeśli ktoś potrzebuje zobaczyć moje prace, zapraszam na Pw. Jeśli ktoś chce zapytać lub dowiedzieć się czegoś, Pw.

Jestem już zmęczony tym covidem, stresem związanym z zagrożeniem utraty pracy, ciągła niepewnością. Na prawdę mam dosyć.
Od początku miesiąca snuje się po pracy od formy do formy i pytam o prace, wysyłam cv. Zero odzewu narazie.. niby dostaje jakieś mini zlecenia na grafikę ale z tego niestety jeszcze nie opłacę mieszkania, studiów itd.

Nie wychodzi mi kurczę. Żałuje, ze za młodzika nikt mnie nie ukierunkowal, ze sam tego nie zrobiłem..

Wiem, ze to #gorzkiezale, ale jest mi po prostu źle z tym. A w Gdańsku nawet średnio mam z kim pogadać ;)

#praca #pracbaza #gdansk #szukampracy #pytanie #sopot #gdynia
  • 23
@bedist no tak jest, są zaby gdzie płacą gówno w okolicach 13-14zł ale ciagle maja problemy z ludźmi, wiekszosc zabek aby utrzymać zespół płaci 16-17zł średni czas pracy to 180-200 godzin w miesiącu + premie za niedziele nie handlowe, ogolnie zabka to syf to wie kazdy ale 3 klocki a nawet 3,5k jesteś już w stanie wyciągnąć.
@mechaos: Po tym co napisałeś widać ogromne zdeterminowanie a to daje szansę, że coś złapiesz, bo ludzie doceniają taką postawę. Ogłoś się tak na LinkedIn, widuję tam podobne wpisy, ale również odpowiedzi ludzi na pozycjach mogących coś załatwić, które udostępniają wpisy dalej. I tak samo tam jest docenians postawa, że ktoś chce.