Wpis z mikrobloga

@Papudrak Zawsze mnie to śmieszy jak płaczą, że

OJOJ, PIS ŁAMIE DEMOKRACJĘ, DEMOKRACJA JEST ZAGROŻONA!!!

No właśnie nie. Demokracja ma się świetnie.
PiS wygrał w demokratycznych wyborach.
A to że polski motłoch ich wybrał to już wina właśnie tych wyborców.

Problemem jest właśnie demokracja, a nie PiS.
PiS nie jest problemem, jakbyś go zlikwidował to pojawi się kolejna partia z takimi poglądami i zostanie wybrana przez motłoch.

Problemy są dwa:

- polacy
  • Odpowiedz
  • 322
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: #!$%@? straszne. PiS wygrał w demokratycznych wyborach, a potem demokrację podeptał, zdemontował wszelką kontrolę nad sobą i robi co chce. Nie na tym polega demokracja i tylko o to chodzi.

Ale nie mam zamiaru tego kolejny raz tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: tak, PiS który miał 2 mld więcej na reklamę od którejkolwiek innej parti, który zarządził bitwę na wozy w miejscach gdzie miał przewagę 70-30, który specjalnie premiował w kolejce do urny grupy społeczne głosujące na nich, wygrał w demokratycznych wyborach prezydenckich 51-49. Zdecydowanie nic nieuczciwego sie nie działo, można sie rozejść ()
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: #!$%@? straszne. PiS wygrał w demokratycznych wyborach, a potem demokrację podeptał, zdemontował wszelką kontrolę nad sobą i robi co chce. Nie na tym polega demokracja i tylko o to chodzi.


Ale nie mam zamiaru tego kolejny raz tłumaczyć.

@jamtojest No skoro po tym co odwalali przez 4 lata dalej dostali ogromne poparcie od dziadów i komuchów to czyja to jest wina? Normalny, zdrowy na psychice człowiek nie oddał by głosu
  • Odpowiedz
  • 3
@jamtojest A czy to nie Janusz Palikot przypomniał platformie że właśnie w żaden sposób nie wprowadziła mechanizmów kontroli nad urzędnikami państwowymi? Wcześniej jeszcze był rząd lewicy który też miał swojego prezydenta.
Platforma jakoś Przebimbała te 8 lat pod koniec jeszcze sprawa wizerunkowa z taśmami i wyszło jak wyszło.
Chad PiS ogłosił potem swój program wyborczy dla ludu wygrał wybory i go zrealizował.
Który z wyborców pis-u uwierzy teraz argumenty o demokracji Konstytucji
  • Odpowiedz
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL

No skoro po tym co odwalali przez 4 lata dalej dostali ogromne poparcie od dziadów i komuchów to czyja to jest wina? Normalny, zdrowy na psychice człowiek nie oddał by głosu na PiS, bo chyba widział co robili w latach 2015-2019.
  • Odpowiedz