Wpis z mikrobloga

Kiedyś był serwis mirkolisty.pvu.pl na którym można było sobie założyć listę i wołać zainteresowanych. Wszystko było transparentne, było widać kto kiedy i do czego wołał, było widać kto ma do takiej listy prawa a kto jest zbanowany.

Listę miały konserwy, była aferowa, @wojna_idei miał swoją była lista od trybunału konstytucyjnego i wiele, wiele innych, miałem tam listę też swoją "nie ma żadnej neuropy".
I już wtedy samo to, że ta lista była sprawiało wielki ból u niektórych. Nieskończone pretycję o usunięcie tej listy, a_s ratuj oni wołajo, powiązania z linkiem do wołania, ciągle te same komentarze o manipulacji etc. etc. etc.

Wspaniale było oglądać victory lap jak serwisu został zawieszony, konserwy i kuce zapowiadały koniec neuropy, śmiechom i zabawie nie było końca.
Do żadnego prawaka nie docierało to jak um tłumaczyłem, że to tylko narzędzie, które łatwo zastąpić i samo zamknięcie serwisu nic nie zmieni, jedyne co to wołania nie będą tak transparentne jak były. Oczywiście wtedy oznaczało to mój jakiś tam ból u mnie ¯\
(ツ)_/¯

Gdzie są teraz Ci którzy świętowali wtedy swoje epickie zwycięstwo nad neuropą?
Wielu jest już platynowa za manipulację ale resztę można znaleźć tutaj:

plackojad
mrbarry
L3stko
SynGromu
Mintaa
Harmideron
Analityk
Polskabialoczerwoni
Latarenko
DerLiebhaberder_Lebkuchen
etc. etc. etc.

"Naprawili wypok wtedy" xD, oby więcej takich epickich zwycięstw konserw i kuców na wypoku.

k1fl0w - Kiedyś był serwis mirkolisty.pvu.pl na którym można było sobie założyć listę...

źródło: comment_16131456604GxdD53QBB0uhCawlD19iy.gif

Pobierz
  • 13
Kiedyś był serwis mirkolisty.pvu.pl na którym można było sobie założyć listę i wołać zainteresowanych. Wszystko było transparentne, było widać kto kiedy i do czego wołał, było widać kto ma do takiej listy prawa a kto jest zbanowany.


@k1fl0w: tagi autorskie i moderowane. Taki tag neuropejski albo konfederacki napewno znalazłby moderatororów którzy o niebo lepiej robiliby swoją robotę niż za ..... obecnej.

Skończyłoby się to całe zamieszanie z mirkolistami i wołaniem oraz
: tagi autorskie i moderowane. Taki tag neuropejski albo konfederacki napewno znalazłby moderatororów którzy o niebo lepiej robiliby swoją robotę niż za ..... obecnej.


@qluch: no i mamy reddita z wypoku, ale pomysł nie głupi. Z tym, że nie ma szans na realizację tutaj, tak samo jak tagi.

Ty winisz prawaków, ja winię rogale i 200 tysięcy.

Nie zrozumiałeś wpisu, porównuje sytuacje kiedyś jak serwis z listami jeszcze działał a tym
Nie zrozumiałeś wpisu, porównuje sytuacje kiedyś jak serwis z listami jeszcze działał a tym co dzieje się teraz.


@k1fl0w: rozumiem. Jednak, czy nie uważasz, że obecna sytuacja jest efektem właśnie braku takiego rozwiązania? Wykop umywa ręce i zostawia sobie możliwość decyzji poprzez widzimisię moderatorów wspieranych przez niejasny regulamin.

Mireczki chcą być wołane a decyzje moderacji tylko ten problem pogłębiają. Dlatego, mirkolisty nie były dobrym rozwiązaniem i mam nadzieję, że administracja, będzie
@k1fl0w: rozumiem. Jednak, czy nie uważasz, że obecna sytuacja jest efektem właśnie braku takiego rozwiązania? Wykop umywa ręce i zostawia sobie możliwość decyzji poprzez widzimisię moderatorów wspieranych przez niejasny regulamin.


@qluch: tak, nie twierdzę, że to złe rozwiązanie, zwracam tutaj uwagę, że już takie istnieje.

Dlatego, mirkolisty nie były dobrym rozwiązaniem i mam nadzieję, że administracja, będzie w stanie dostarczyć taki produkt jaki oferują i jakim się chwalą a więc
to jest odpowiedź na zepsute tagi tutaj ¯_(ツ)


@k1fl0w: czyli można powiedzieć, że cała ta sprzeczka między konserwami a neuropą jest sztucznie stworzonym środowiskiem który spowodowany jest niekompetentnym gej wizardem ¯\(ツ)_/¯ ? Każdemu zależy na jasnym przekazie swoich treści a ciągłe rajdy i zaczepki na tagach powodują, że cały czas mamy wojną domową na wypoku.