Wpis z mikrobloga

@Soczi @ethc
Czasem się zastanawiam czy prawaki są serio tacy głupi czy trolują. Niektórzy z nich to chyba myślą, że przy KAŻDYM wprowadzeniu nowego podatku czy podniesieniu go WSZYSTKIE MEDIA powinny na 24h się całkowicie wyłączyć to wtedy jest ok a w innym przypadku to hipokryzja mediów xD Ciekawe czy jakbyście mieli np sklep to też byście go zamknęli na 24h bo wprowadzono podatek od psa albo kota. Boże z kim ja
@Tarec: jeszcze żeby tylko promowały rozsądny budżet, a nie pójście w wydatki socjalnej, jak np tutaj. O wyborczej i jej środowiskach chyba nie muszę pisać, że są za dużymi wydatkami socjalnymi państwa. Teraz się okazuje, że jednak te pieniądze nie spadają z nieba i ktoś je musi do tego budżetu wpłacić. Dla mnie pisanie od czasu do czasu o podwyżkach podatków, a później promowanie większych wydatków socjalnych, jest jedynie informowaniem
@Zaqwsxe: badz bierny w ograniczaniu wolnosci lub podnoszeniu podatkow, przyzwalaj na nie bo ci sie wydaje, ze cie nie dotykaja, obudz sie gdy dotkna i ciebie bezposrednio, wtedy dopiero lamentuj. btw od psa jest podatek i podniesli go z nowym rokiem a jakze! konkretnie podniesli maksymalna wysokosc jaka gminy moga za niego pobierac, moi samorzadowcy z tego co sie orientowalem nie skorzystali z mozliwosci podniesienia podatku za psa. gdzie miales wowczas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec: to się nie liczy, z tego co się dowiedziałem wczoraj żeby się liczyło musiałoby spełnić kilka warunków:

- nazywanie podatków haraczem,

- całe główne wydanie wiadomości poświęcone jednemu podatkowi,

- wyłączenie programów na 24h po wprowadzeniu podatku


@Deska_o0: Akurat wszystkie podane tu argumenty to prawda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaqwsxe: to usuń konto jak ci nie pasuje. Nikt cię tu na siłę nie trzyma.
Czy ktoś z nas pisał o tym, że przy wprowadzaniu nowego podatku media powinny się wyłączać? Ze skrajności w skrajność, jak to u lewaka ;)
Czy ktoś z nas pisał o tym, że przy wprowadzaniu nowego podatku media powinny się wyłączać?


@Soczi: nie wiem o jakich "was" chodzi, ale tak wczoraj konfederata mi napisał że skoro nie wyłączyli programu po wprowadzeniu podatku to nie wyrazili sprzeciwu dla niego