Wpis z mikrobloga

-uff jak fajnie że można składać wnioski do urzędu przez neta ( ͡° ͜ʖ ͡°) o, wypełniłam, klikam dalej
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- och, ok, pewnie, a co jest nie tak?
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- ale co się stało?
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- rozumiem, ale powiedz mi gdzie jest błąd!
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- ALE GDZIE JEST BLĄD?!
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- ok to zmienię daty. Pasuje?
- FORMULARZ VAT-R JEST NIEZGODNY ZE SCHEMATEM
- #!$%@? POWIEDZ MI GDZIE JEST BŁĄD
(°°

UI 0/10, wygląda jak wniosek papierowy tylko przeniesiony do neta, brak podpowiedzi i formatu danych, a jednocześnie niewybaczająca walidacja. Adres. Adres miałam źle. Adres nowego urzędu skarbowego. Usunęłam to w #!$%@? i przeszło. Ale bym im to napisała od nowa. Z wnioskiem od razu powinna być opcja przesłania CV

#dziendobry
#urzadskarbowy
#dzialalnoscgospodarcza
#programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
@maniabania: Nie wiem kto to projektuje, ale zawsze mnie zastanawiało, czemu nasze państwowe serwisy internetowe stoją na tak niskim poziomie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież byle Bolek z internetu po studiach wyklepałby lepszy serwis niż to, co nam zapodają.
  • Odpowiedz
@czorny_lis: a czemu nie mamy elektrowni atomowej? A czemu jest taka bieda? Bo każdy na górze kradnie, państwowe serwisy są jakie są bo zatrudniają stażystów a resztę siana grubas z Comarchu wydaje na nowego Hummera
  • Odpowiedz
@maniabania: Jeśli to CEiDG to tam się cuda dzieją jeśli chodzi o sesje. Możliwe, że jak usuniesz ciastka/cache przeglądarki to się naprawi.
  • Odpowiedz