Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Oho, znowu koronapanikarze tchórzą i w trakcie rozmowy blokują. No, ale panna jest starsza, wiecie, z wiekiem przecież człowiek zdobywa więcej wiedzy i doświadczenia, to jest przecież oczywiste, zawsze tak jest. XD

A wszystko to bo dziewczę oburzył jakiś wpis, który dobrze punktował chaos i debilizm (oczywiście musiała dodać, że to pewnie jakiś 16-latek pisał, bo przecież stara panna @arinkao ma dużo lat, a to oznacza, że jest mądra) jaki panuje w obecnych obostrzeniach. Bo wg niej to jest dobre co się dzieje. Co to jest zamknieta restauracja w obliczu milionów zgonów! No, a poza tym zagranicą też mają obostrzenia więc to logiczne, że u nas też są, czego nie rozumiecie?

https://www.wykop.pl/wpis/55479521

No i pamiętajcie - jak nie walczycie o media czy knajpy to nie jesteście dorosłymi ludźmi!

Kuźwa, co za mentalne dzieci, to się w głowie nie mieści.

P.S. @panelpodlogowy odpiszę ci tutaj bo dziewczynka się obraziła - globalna epidemia to co innego niż pandemia. Wg WHO cały czas mamy np. globalną epidemię HIV, ale nikt nie krzyczy, że to pandemia.
#koronawirus #bekazpodludzi #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_1613019786vNx7zp31JpsWbdKmoYZkzm.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panelpodlogowy: to tylko definicja wiki. WHO kiedyś rozróżniało jeszcze właśnie na globalną epidemię. W tej chwili z tego co wiem to np. HIV jest klasyfikowany jako globalna epidemia właśnie. I moim zdaniem covid też przybiera formę bardziej właśnie problemu typu HIV niż typowej pandemii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: Ale się zesrałeś :)
Dziewczynka, stara panna się obraziła iksde... oj chyba sie popłaczę.
@arinkao:

O, jest i księżniczka. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ja się zesrałem? To nie ja stchórzyłem w rozmowie dziewczę. A teraz jedynie sobie beczunię z ciebie toczymy bo cóż innego pozostaje po tych twoich wysrywach, których jak widać nie tylko ja nie rozumiem? (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Settesz: z tego co pamiętam to globalna epidemia dotyczy patogenu, który występuje na świecie, ale nie w ogromnej i znaczącej skali, ale będącej pod kontrola. Czyli dokładnie tak jak koronka teraz.
@Krupier: Oj nie, widzę bardzo dobrze i czytam uważnie. Nie możesz wskazać ponieważ nie napisałeś jaka jest różnica między globalną epidemią a pandemią. Ta książka to też z biblioteki nibylandia hm?;)