Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: zorientuj się jakie tarcze do tego pasują. Czy jakiekolwiek, czy np tylko „ich”.
Wymiary czy coś. Jak do baaaardzo sporadycznej pracy to spoko.
Jak troszkę będziesz używał, to tak średnio bym powiedział ()
  • Odpowiedz
@PozorVlak: mam, tragedia, wykonanie z gównolitu, gnie się we wszystkie strony, nie da się szybko pionu ani kąta ustawić. Precyzja cięcia nadaje się do sztachet w parkanie oraz paneli podłogowych. Typowy chiński wyrób piłopodobny
  • Odpowiedz
dlaczego lasera ma nie użyć??


@kajak98: bo się nie sprawdza. Spróbujesz ciąć według lasera dwa razy i więcej go nie włączysz, mówię Ci to z doświadczenia (z innych pilarek). I to nie tyle chodzi o to, że jest źle ustawiony, czy coś, raczej o to, że kierowanie się przy cięciu taką wyświetloną przez laser linią jest zwyczajnie bardzo mało praktyczne i za diabła nie zapewnia precyzji cięcia.

to na wuj te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PozorVlak: pytanie do czego jej potrzebujesz. Bo jak do budowy elementów ogrodowych, wiaty, drewutnie itp. to sprawdzi się bardzo dobrze. Jak do budowy mebli, cięcia płyt laminowanych itd. to już trzeba szukać czegoś lepszego.
  • Odpowiedz
@PozorVlak: Poszukaj czegoś podobnego tylko bez tych rurek, dużo lepsza precyzja cięcia. Zresztą zależy do czego chcesz to użyć. Np do listew przypodłogowych potrzeba precyzji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PozorVlak: mam Metabo, placilem poniżej 1000, prezycja wystarczająca do zrobienia np organizera do szuflady. Jak chcesz to mogę Ci wysłać fotkę tego organizera do sam sobie oceniasz. Tak Mirki wyżej, też swoją musiałem ustawiać żeby równo ciela
  • Odpowiedz