Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam #smartwatch Miałam amazfit BIP i byłam bardzo zadowolona. Jedyne na czym mi zależy to:
- spoko cena (~200)
- spoko wygląd (okrągła tarcza)
- bardzo długa żywotność baterii (~14 dni)
- liczenie kroków / data / może pogoda xD

Nie potrzebuję cudów typu połączenia, smsy czy muzyka... Ewentualnie powiadomienie, że mi telefon dzwoni.
Dodaję fotkę poglądową tego, na jakim wyglądzie mi zależy.

Kojarzycie jakieś modele warte uwagi? Pomocy ()

#chinskiecuda #zakupyzchin
  • 13
@kokshed: nie dodałaś fotki xD

ale w tej cenie to raczej mi watch lite (ale chyba jest kwadratowy)
albo amazfit pace może znajdziesz ( z tym że nie wiem czy to nie prawie to samo co BIP)

generalnie w tej cenie to są opaski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joolekk: dzięki :d
Kurde no nieprawda, dużo jest na aliexpress takich zegarków xD tylko mają za dużo funkcji które zżerają baterię, myślałam, że ktoś mi na szybko coś podpowie po prostu xd
@kokshed: na aliexpress jest dużo zegarków, ale nie nazywał bym ich dzialającymi sensownie. Jeśli chcesz coś działającego co najmniej tak jak ten BIP to musisz zapłacić więcej niż te 200 ;)

A garmin bardzo spoko
@kokshed: ten Garmin tez za długo nie wytrzymuje na baterii, z tym ze to jest tak naprawdę hybryda - fizyczne wskazówki i prezentuje się dużo lepiej niż wszystkie z wyświetlaczami.
Zobacz może haylou solar ls05, ale szału nie będzie
@kokshed: jakichś noname z aliexpress nie warto brać, najsłabszym ogniwem w chinolach jest soft, beda same problemy później z tym. Jak już chcesz chińskie to trzymaj się tego xiaomi, bo jako tako daje radę, garmin wypada dużo lepiej, ale tez kwota inna
@kokshed:
Z amazfitów, które trzymają aktualnie
GTR Lite
GTR 2E
Xiaomi Watch Color (brak pl znaków, jezykj eng)
Xiaomi watch Color (pl znaki, pl menu)
Z tych wszystkich najładniejszy jest na ręce Xiaomi Watch Color - metalowa koperta super wygląda - dorwałem za 250 i to był super deal. Natomiast jako następca to GTR 2E ew. GTR 2 ale cena zabija te dwa zegarki na razie :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ky0sHiR0: dzięki:) kupiłam w końcu gtr bo podobno długo trzyma jak się powylacza niepotrzebne funkcje:) na jakieś dłuższe podróże (hehe kiedyś xD) będę zabierać mojego starego bipa :P