Wpis z mikrobloga

Cześć, z racji tego że się troche zastałem teraz siedząc głównie w domu. Pomyślałem o tym żeby kupić sobie jakąś konsolę i chociaż trochę się spocić przy telewizorze. Co polecacie kupić Wii czy jednak skorzystać z emulatora Dolphina? Jest jakaś inna konsola oferująca więcej gier 'ruchowych'? Jeśli chodzi o emulator - Dolphin co potrzebuje dokupić do działania tych wszystkich gier? Wii pilot z motion plusem i dwie świeczki wystarczą? Dzięki bardzo z góry za pomoc ;)
#wii
  • 9
pilot z motion plusem i dwie świeczki wystarczą?


@FustanD: niektóre tytuły wymagają gruchy, niektóre gry wymagają dwóch wii lotów motionów jak np. Boks w wii sport Club czy wspinaczka i tańce w wii u fit
@Ganicjusz: Własnie sprawdzilem i Wii Balance Board jest też z tą gierką właśnie na tym Wii, i z tym wymaganiem dwóch wii lotów to mówimy o dwóch w rękach jednej osoby czy to jakbym chciał z kimś pograć?
70zł pilot na ali. Zbijesz kuponami do 55. Ja po latach szarpnąłem się na wiiU i mam: 4 wiiloty z gruchami, 2 gitary do guitar hero, perkusje, dwie konsole DJskie, deskę tony hawka, balance board, kierownice, rakietki itp 4 sztuki, jeszcze brakuje tylko mi maty z ali do tanczenia :D Wciąga, ojj wciąga..