Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają przepustki na tej uczelni? Czytałem gdzieś że po godzinach zajęć normalnie można opuszczać teren uczelni. Jak to wygląda na prawdę? Jak jest z weekendami?

#wat #wojskowe
  • 16
@Dafmo: Tu przepustki musisz podzielić na dwa rodzaje: w czasach korony i bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tych pierwszych jeździsz max raz na miesiąc na weekend a w tych drugich zależy - na 1 roku około raz na 2 tygodnie, na dalszych latach co tydzień zazwyczaj albo dwa. Chyba ze będziesz mieć jakąś zaległość to wtedy patrz rodzaj 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Stary_swider: to z weekendami to już rozumiem, a w tygodniu po zajęciach to tak jak ktoś już wyżej napisał że można opuszczać uczelnię ale trzeba wrócić na jej teren do 22? Dopytuję się tak bo chodzi mi o to czy będę miał możliwość spotykania się z moją różową( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dafmo: to jest przepustka stała. Na 1 roku dostaniesz raz w tygodniu opcje wyjścia po zajęciach do 21:45. Będziecie się wcześniej umawiać drużynami kto kiedy idzie tak żeby jednego dnia nie wyszła połowa kompanii. Tak jest przynajmniej teraz na pierwszych rocznikach
@Dafmo: Nieee, te przepustki na 1 roku dostaje się od 15.30 lub końca zajęć (na 1 roku często miałem do 17.30) i trzeba wrócić do 21.15 wiec zq dużo się nie wychodzi a do tego kiedyś przecież trzeba się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dodatek często zwłaszcza na 1 roku są te przepustki uwalane przez dowódcę kmp za pierdoły, jedna osoba coś odwali i cała kompania
@Stary_swider: Właśnie w tym roku będę zdawał maturę i składał papiery na wat, i mam nadzieję że do października ta cała pandemia minie, a przynajmniej część rzeczy wróci do normy.
@Stary_swider: nie trzeba być na 5 roku by dużo wiedzieć to po pierwsze a po drugie ty jesteś chyba na drugim więc dobrze watu nie liznąłeś nawet zwłaszcza jak od marca was zamknęli XD pandemia nie skończy się ot tak więc niech wie jak jest teraz a potem najwyżej będzie miał lżej jprdl xdd